Vratite

Brigdes sad ili odmah!
Nedostaje nam :frowning:
Probajte da nadjete plugin nadam se da ce te uspeti.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

i meni nedostaje…

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Nažalost niko nije napravio plugin za Bridges.

ima 100 plugina na spigoty

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Ajde bre developeri xD

Nece oni da stavy

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Al realno msm da bridges ne moze vise biti isti kao pre posto od svih igraca koji su igrali bridges pola od njih je otislo i sigurno izgubilo svaki kontakt ili da se informise o sc-u tako da se ne bi bas mnogo ni vratilo a i nije isto 1.8 i 1.9 xd (Svakako bih voleo da se vrati bridges)

[quote=“Takachav” post=153389]ima 100 plugina na spigoty

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]

Nađi i posalji molio bih te. I prošli put si isto pisao pa nisi poslao.

[quote=“CREEPER1BLOW” post=153402][quote=“Takachav” post=153389]ima 100 plugina na spigoty

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]

Nađi i posalji molio bih te. I prošli put si isto pisao pa nisi poslao.[/quote]kad sam napisao ne secam se. nemam struje sad pa nemogu da nadem

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

[quote=“Takachav” post=153403][quote=“CREEPER1BLOW” post=153402][quote=“Takachav” post=153389]ima 100 plugina na spigoty

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]

Nađi i posalji molio bih te. I prošli put si isto pisao pa nisi poslao.[/quote]kad sam napisao ne secam se. nemam struje sad pa nemogu da nadem

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]

Doći će i kada dođe posalji :slight_smile:

vazi vazi

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Svi to zele,ali nemaju plugina za to.

Ajde sad cu da napravim ja plugin ok ok…

ako znas napravi dobices i pare

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Još uvijek čekam da mi pošalješ plugin :slight_smile:

[quote=“CREEPER1BLOW” post=153454]Još uvijek čekam da mi pošalješ plugin :)[/quote]kako da ti posaljem preko telefona nemogu tek sutra u 13 kad dodem kuci nacicu

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

[quote=“Takachav” post=153505][quote=“CREEPER1BLOW” post=153454]Još uvijek čekam da mi pošalješ plugin :)[/quote]kako da ti posaljem preko telefona nemogu tek sutra u 13 kad dodem kuci nacicu

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Kao što si ti rekao “samo tražiš opravdanja” :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

[quote=“CREEPER1BLOW” post=153507][quote=“Takachav” post=153505][quote=“CREEPER1BLOW” post=153454]Još uvijek čekam da mi pošalješ plugin :)[/quote]kako da ti posaljem preko telefona nemogu tek sutra u 13 kad dodem kuci nacicu

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Kao što si ti rekao “samo tražiš opravdanja” :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk[/quote]Kakva opravdanja nemam struje ugasili mi sad sam kod deda iddem kod zubara I spavacu tu pa docicu sutra u 13 I nacicu

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

[quote=“Takachavv” post=153509][quote=“CREEPER1BLOW” post=153507][quote=“Takachav” post=153505][quote=“CREEPER1BLOW” post=153454]Još uvijek čekam da mi pošalješ plugin :)[/quote]kako da ti posaljem preko telefona nemogu tek sutra u 13 kad dodem kuci nacicu

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Kao što si ti rekao “samo tražiš opravdanja” :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk[/quote]Kakva opravdanja nemam struje ugasili mi sad sam kod deda iddem kod zubara I spavacu tu pa docicu sutra u 13 I nacicu

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk[/quote]Ma opravdanja samo

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

[quote=“CREEPER1BLOW” post=153512][quote=“Takachavv” post=153509][quote=“CREEPER1BLOW” post=153507][quote=“Takachav” post=153505][quote=“CREEPER1BLOW” post=153454]Još uvijek čekam da mi pošalješ plugin :)[/quote]kako da ti posaljem preko telefona nemogu tek sutra u 13 kad dodem kuci nacicu

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Kao što si ti rekao “samo tražiš opravdanja” :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk[/quote]Kakva opravdanja nemam struje ugasili mi sad sam kod deda iddem kod zubara I spavacu tu pa docicu sutra u 13 I nacicu

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk[/quote]Ma opravdanja samo

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk[/quote]Ajajahhhahhahahah sto bi se tebi pravdo? Ko si ti?

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk