Vraćanje skillova

Svi ste primetili da su vam pre neki dan restartovani skillovi! Pošto nemamo mogućnosti da svima vratimo automatski skillove moraćemo to da uradimo ručno! Dole u odgovoru ostavite samo vaš Nick i ukoliko vas još neki drug ili neko iz fakcije zamoli da napišete i za njega. Ali nemojte da dodajete podatke koliko su vam bili skillovi niti da komentarišete bilo šta drugo! Samo vaši Nickovi su nam potrebni i mi ćemo vam to vratiti čim budemo otvorili staru bazu i dešifrovali vaš ID i naći vaš skill! Hvala još jednom na stpljenju!

Svakom ću editovati post i napisati koliko trebam credits da mu dam! Kada mu ih dam možete da ih rasporedite kako se vama sviđa:
npr. /redeem axes 500 /redeem sword 450 itd.
Ali prvo proverite broj kredita komandom /credits

Zelim da mi se vrate skillovi:Droolin.

Credits: 1700 Dao sam ti!

Ja zelim da mi se vrate skillovi nick mi je: LukaNS

Credits: 400 Dao sam ti

ocu da se meni vrate skillovi . Nick: xXIVIASTERXx

Credits: 3500 Dao sam ti

Batice jel mi mozes vratiti oko 140 skillova?Imao sam na macu pa ako moze da mi se premesti na sekiru :stuck_out_tongue:

Credits: 5 Nisi imao toliko i rekao sam da ne pisete to! Udji na server da ti dam tih 5 kredita!

Dobra ideja imao sam i ja oko 140 na macu pa ako moze na sekirce :smiley: :smiley:

Credits: 1200 Udji na server da ti dam

Da mi se vrati skill
nick:xBORKOx

Credits: 240 Udji na server da ti dam!

Zelim da mi se vrati skill samo da mi se 340 skilla sa maca prebaci na sekiru :slight_smile: nick:george208

Credits: 920 Udji na server da ti dam

Ja sam Dukac imao sam 630 skillova i hocu nazad. Hvala unapred.

Credits: 1605 Dao sam ti

Nick mi je Milos007.

Credits: 95 Budi na serveru da ti dam

nick Jack_Sparrow
i want my skills back :smiley:

Credits: 480 Budi na serveru da ti dam

Batice check mail…

I napisao sam zahtev za vracanje ali si reko udji na srw a ban sam… :frowning:

NICK: Cogu

Batice sta Credits?Daj mi bre moje skillove na sekiru!Imao sam toliko.

Alexa Credits u smislu da nebi svakome pisao posebnu poruku samo vasu uredi i kaze vam da budete na serveru da bi ti vratio -,-

Meni se pojedini skillovi nisu vratili , ako moze da mi se resetuju da postavim ja gde zelim :smiley:
nick : Lukapn00

E ovo nije fer, npr. xXIVIASTERXx nije imao 2500 skillova nigde, nije imao toliko, Dukac nije imao 1605 skilla sigurno, vratite vi meni onih lepih 1000 skilla pre gr-a pa da vidimo sta je posteno, ovi nisu imali toliko skilla a ja sam imao, nije ferrrr, ja sam to sam sakupio a vi ovima samo stavili i sad mogu da me roknu iz 2 udarca, nije fer!

Dajte onda i meni 1000 ! :frowning:

ja sam imao 3500 skilla alexa bio sam prvi u mctop i ne seri bre

TI si picka sta da se radi, ja necu vise da igram na serbu, vi po 7000 skilla u /mctop a mi po 2-3 skilla, ja neigram vise, nije ferrr vi to sakupite na svakih pola sata 50 skilla i nikome nista, ja na svakih sat vremena 50 skilla, vi po 7000 skilla ja po 200 skilla, ja neigram vise na serb-craftu ako se ovo nastavi!

naci nemoj da seres necu da se svadjjam ustaj ti svako jutro u 6 sati i budzi skillove ko ja pa nabudzi 3500 pa mi reci onda a ne 100 skillova imas a ja 3500 i bunis se nesto