Vracanje bridgesa

Predlazem da vratite bridges jer dosta igraca su quitali prison i fac i vrv bi bilo igraca tamo kao i uvek sto bude nakon par mesec od pocetka sezone

5 Likes

podrzavam i ja takodje !

1 Like

podrzavam taman nesto i samirs da igra : D

1 Like

Slazem se

Vratite bridges

1 Like

Podrzavam ovu temu i takodje da budem duo sa jaletom!!

1 Like

Podrzavam i ja…

Nema da vrate bridges dzaba radite ovu temu kada ce vam kazu da nece vratiti bridges na serveru

1 Like

Pozdrav,

Pričali smo već o ovome u temi:

Ukoliko se nešto promenilo, bilo bi super da čujemo argumente, ali ovo “vrv bi bilo igrača” jednostavno nije validno, jer statistika od prošle sezone pokazuje jasno da ih nema i da nisu zainteresovani.

Slazem se sa tobom Batica kada je bridges bio na serveru prosle sezone i kada je bio na 1.13 verziju pvp statistika jasno kaze da bridges nije bio igran kada je bio na 1.8 jer dosta dobrih pvp igraca su quitali ne samo bridges nego ceo server su qitali zbog 1.13 verziju meni je trebalo po 15-20 minuta da zovem igrace i ako niko nije hteo da igra sbr ja sam izlazio jer ocito nisam hteo da budem afk na bridgesu i da ih cekam i dobro je sto ste ga uklonili sa servera

nista bolje nije bilo na 1.8 bridgesu o kom ti pricas

Vidi se da si skoro doso na server i pojma o zivotu nemas.Kad je vracen 1.8 svi igraci su quitali skypvp i factions i to je glavni razlog sto je toliko igraca quitalo

Prosle sezone niko nije hteo da igra bridges zbog 1.9 pvp verzije svi dobri pvp igraci su leftali zbog te verzije prosle sezone kada je bridges bio na serveru jedva da broji i cetvoro igraca ja sam morao 15-20 minuta da zovem igrace da igramo meni su dzaba davali bridgelorda zbog scorea na bridgesu kada niko nije hteo da igra svi su ga leftali tako da ne ocekujte da vrate bridges jer nece ga niko ni igrati unapred vam kazem a vi prison igraci niste trebali da se mesate u temama za the bridges jer zbog vas prison igraci bridges je bio mrtav duze vreme. Evo jednog primera staff tim da je reko e ljudi ove sezone ce mo ubaciti 1.8 pvp i ako ove sezone ima dosta igraca ostavicemo je ili ljudi stavicemo 1.9 verziju pvp i ako ima 2 sezone ljudi na bridgesu ostavicemo je trebalo da se uradi anketu za glasanje za 1.8 ili za 1.9 verziju pvp i gde ima vise glasova tu verziju ostaje a ne vi sa prisona ste uletili i na kraju niste ni igrali bridges bridges je bio mrtav celu sezonu mogu da potvrde dosta ljudi sa kojima sam igrao u timu na primeru petat_6010 je igrao samnom i on ce reci istu stvar

Jale umesto da napadaš njega, hajde pls daj argumente što bismo ga vratili pošto si pokrenuo temu :slight_smile:

Ne mogu da garantujem da bi igraci igrali konstantno kao npr prison, oneblock itd al da bi povremeno isli da odigraju neki game verovatno.Ne znam sad dal se isplati zbog tih vasih redovnih odrzavanja ili sta vec pa ne bih da ubedjujem bilo kog, neka prokomentarisu igraci.

Ja se apsolutno slažem da prokomentarišu i daju svoje mišljenje o ovome, argumente zašto bi trebalo i takođe zašto je njima Bridges toliko važan da bi ga igrali, pa možda vidimo da li Bridges prava stvar koju treba dodati ili možda treba unaprediti neki deo na drugom podserveru :slight_smile:

1 Like

Batica bolje unapredite neke podservere da bi imali sto vise igraca na serveru ja mislim da ne trebate da vratite bridges na serveru jer nece biti igran bolje unapredite prison factions oneblock

Vratite bridges svi ga trazimo nazad !

Nema da vrate bridges dzabe radite ovu temu kada ce ti batica isto reci da nece da ga varti na serveru

Pozdrav, Već ranije kroz proteklih nekoliko mjeseci smo imali iste diskusije oko Bridges-a gdje su igrači tražili da se Bridges vrati na SerbCraft mrežu. Vratili smo ga ako se ne varam na 1.13.2 verziju. U početku se igrali kasnije je broj igrača opao, gdje su se neki žalili kako 1.13.2+ verzija nije za Briges i da vratimo na 1.8. I to smo uradili i vratili ga te je u početku par dana bilo igrača da bi kasnije ponovo njihov broj opao. Nakon toga ponovo je traženo da se vrati na 1.13.2+, što smo i uradili te se desila ponovo ista priča kao prvi put kada je otvoren. Nažalost trenutno je takvo stanje da ne vidimo svrhu vraćanja Bridges-a, ako će svako malo neko da se žali kako nema igrača, jer je ta i ta verzija i tako se samo vrtimo u krug. SerbCraft Tim trenutno u planu nema vraćanje Bridges-a kao podserver-a, a to je i rečeno na Global Restartu. Trenutno jedino što možemo ove sezone jeste da provjerimo sa Event Timom da li bi mogli praviti Bridges kao Event