Vise Predloga

Sta kazete da izbacite default i da svi budu Memberi onda sledece da se izbaci We i da se ubace neke nove komande creatoru.Da serveru restartujete mapu sto brzo samo spawn sacuvajte jer shop je onako veliko ^^^^^^! Da pise ono auto message ovako da bude [Crveno SERB Plavo- BELO CRAFT] Kao boja nase zastave srpske posto se server zove SERB-CRAFT.Onda da se zabrani Beacon jer dosta laga server LAVA i TNT.Sta mislite ? Onda kad bi bili svi Memberi a da se izbaci default mislim da bi bilo dosta vise igraca na serveru.Jer imaju vise /climits i pisace im Member pa ce se napaliti Sta kazete ?Ima dosta predloga evo moj je predlog sledeci:Da se izbrise rank Admin posto ima rank Moderator Da se izbaci rank Default i da se umesto njega stavi rank Member jer tad bi imali mnogo vise igraca jer imaju veci broj lockova i /sethome 2 ja mislim.Onda da se Creatoru skine komanda /we i dodaju nove komande kao sto su :NCP,/i,/speed,/sethome 7 itd…
Da se premiiumu doda komanda /speed i da ima /sethome 5.Da se Donatoru doda /sethome 3.I najvaznije od svega da se svim rankovima vecih od Member-a skine cooldown od 1 sec.Da se doda Helper[Koj ce imati OP-a i vise komandi od Moderator-a][Za njega preporucujem Deliju_1998 zato sto bi on bio najbolji za taj polozaj].Da se Moderatoru promeni boja iz ljubicastog u Svetlo Crveno kao sto ima Premium zato sto je Moderator neka vrsta pod vlasnika posto je Vlasnik tamno crvene boje.A premiumu da se da boja ljubicasta. Hvala sto ste odvojili vreme da ovo procitate Onda da se fakcije srede da se stave [**FAKCIJA] primeri.Onda da se automesage boja promeni ovako Belo[CrvenoSERB BELO- PLAVO CRAFT i BELO] ?Da se posle GR izbrisu sve sifre i skillovi.

Organizovaćemo neku vrstu okupljanja na TSu da razmotrimo sve predloge!

Neka bude neki dan kao petak posle skole da bude kad ce svi biti tu mahom. :slight_smile: