[VIP]ProGenius

• Ime i prezime:Branko Gitaric
  • Nick na serveru:ProGenius
  • Datum rođenja:29.8.1998
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirjte podatak):Od Maja 2012
  • Žašto baš vi kao VIP:aktivan sam na serveru. Igracima novima bix pomogao koliko znam.
  • Iskoristićete ga za: Svoje licne stvari, da pomazem igracima, dovodim novih igraca, da “nagovaram” igrace da kupe rank ili da se registruju na forum, samim tim povecavamo broj registrovanih na sajtu i ako smo sretne ruke oni ce da prosire ip od ovog extra servera :smiley:
  • Iskustvo u Minecraft-u:Razumem se u Minecraft, sad bas ja sebe smatram za nekoga ko nezna bas neke EXTRA stvari da pravim al znam dosta komandi jer sam bio Co-Owner na jednom serveru i samim tim naucio dosta komandi, znam sve da pravim…
  • Napišite nešto o sebi:Volim da se druzim, igram Minecraft MP, nisam bas ljubitelj skole al sta se mora nije tesko :smiley:
    Hvala na izdvojenom vremenu, zelim svima da imaju sto vise srece u dobijanju rankova. :stuck_out_tongue:

-ProGenius

Bio bi dobar VIP u to sam siguran konacno mogu da tvrdim da zasluzuje rank koj je stavio !

-AlcatrazX

ProGenius od mene imas da :wink:

I od mene imas da :smiley: :wink:

Od mene Da :slight_smile:

Od mene veliko DA

Glasa za DA. razlog je zato sto ima dara za rankove a ovaj mu bas i prilici.Ubedjen sam da nije kao ostali da uzloupotrebljavaju rankove koje dobiju od strane vlasnika…Video sam da cak i pomaze igracu na serveru koji je pocetnik…dao mu je sve neophodno i enchantovan diamond armor :wink: Neki neshvataju koliko to znaci za pocetnika :smiley:

Fino receno :slight_smile:

Jej Delija sada se vise smejes nego sto se plezis :smiley:

Samo vracam glas :D. DA !!! :D:D:D

Sa tri DA prosli ste dalje xD :smiley:

Dobio si VIPa na 15 dana! Uživaj u ranku