Vidimo se ❤ Voli vas ZAZA sve :D ❤

Secam se raidanja BATE,kada si me pitao da predjem da ih unclaimas :D,gde se vidi na jednoj slici.Tada smo se i negde upoznali,pozdrav :smiley:

zazo druze igrali smo kitpvp secam se toga dobro vidimo se nekad druze stari

Šteta je što će otići ovako dobar igrač!

Ne ovo je jako lose . Ali Za to su krivi sve modovi quitalo je oko 50 starih igraca i ovo nije vise realno.dolaze Igraci kidare napaljenja (vako kao ja)
xd. Zazo vrati se nekada ili barem kao ameron svrati po nekada samo da te vidimo.
I folow me na insta javi se da si ti pa cu ti dati priv insta. Da ostanemo j kontaktu.
I da imas secanje extra buk secas se zadnjih 5 godina.
Ali da znas ja cu te uvek pamtit kao afk igraca. Ahhahahahahaha
I najboljeg Reid player-a

Pozz

Gg, gl.

zz :frowning: Ostaćeš mi u lepim sećanjima nadam se da ćeš nam se nekada vratiti da igramo …

<3

Vidimo se zazo!! Pozdrav od Gvekija!

Poz zazo zmaju by: Smoke

aj smoke bezi tamo

Aj pa tako :smiley:
vidimo se jos jednom quitam al sad definitivno :smiley:
<3

Bye zazo :frowning:

Pozz zazo gl dalje :heart:

Pozzz, pozdravljamo se vec 10 puta

Pojačaj se fudbala pa se vidimo u BG :woohoo:

Ehh, secam se kad smo se upoznali na KitPvP-u…Nisam ni mislio da cu doci igrati Factions da nije tb i Ilsura bilo.
Dosta sam naucio od tebe.Najvise cu se secati kad ste BATU raidali sa Babke00 pomocu cheat engina.
Edit: Kad smo ja ti i Jocko dobili MAC banove za glicovanje u baze najjaci trenutak i prvo mesto sa jugom na 1.11.2 na Ftop.

Pozdrav zazo, hvala ti na svemu ovih 3-4 god. Bilo je lepo igrati s tobom <3 :slight_smile:

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Srećno u životu (ne zato što kvitas igricu nego eto ovako, da ti poželim sreću)
I seti se ove teme kada te povuče igrica da ne ispadne da si pisao sve dzabe.Cya Man and gl!

Vidimo se burazeru
Idem i ja
Staff timu i igraci nek vam je sa srecom

Poz.