Verzija - Server

Zasto vi update krekovani server na nove verzije? Microsoft se usrao na nove updateove i vi svejedno idete dalje? Na ovom serveru od 300 igraca imam manji fps nego na serveru koji ima 25k igraca dnevno!!! Zasto samo ne vratite na 1.11.2? Jel mogu da placam mjesecno da bi vi to uradili ako je to problem? Ta verzija je bila najbolja. Ja ne znam zbog cega vi to radite. Ovo je verzija za vanillu, samo skyblocku i vanilli odgovara… Ovo je jedini server na kojem se igra factions, skypvp i ostali pvp podserveri na 1.13… Ovo je isto kao da uzmete motor od juga i probate da ga stavite na bmw. uzasno, od tako dobrog servera vi userete sve. Juce sam probao da igram ali nije to to, i combat izgleda poremeceno. Predlazem vam da ga vratite na 1.11.2 ili ako ne moze onda bar na 1.12.2.

Meni je od 300 fps na 50 padao sve vreme hahahaha, jedva sam to popravio

Slazem se sa momkom :smiley:

Server bio krekovani ili premium opet koristi iste plugine, u premium se samo mijenja da moraš ući sa premiumom :slight_smile:

Pre ce se martinu smanjiti usi nego sto ce oni to uraditi

pozdravi maju :slight_smile:

Poz je i ona tb mmm

[quote=“CREEPER1BLOW” post=211428]Server bio krekovani ili premium opet koristi iste plugine, u premium se samo mijenja da moraš ući sa premiumom :)[/quote] okej, odgovori na pitanje? jel hocete da vratite na 1.11.2 zato jer je tada server najbolji bio. Zasto ne ugadjate igracima? Zasto ne usvojite feedback od igraca?

[quote=“Sharpness” post=211546][quote=“CREEPER1BLOW” post=211428]Server bio krekovani ili premium opet koristi iste plugine, u premium se samo mijenja da moraš ući sa premiumom :)[/quote] okej, odgovori na pitanje? jel hocete da vratite na 1.11.2 zato jer je tada server najbolji bio. Zasto ne ugadjate igracima? Zasto ne usvojite feedback od igraca?[/quote] не смaraj debeli coNe

Da se mi pitamo slušali bi :slight_smile:

Ova tema se odnosi na sve starije verzije ne samo 1.8 → SERB-CRAFT Forum - Balkanska Minecraft zajednica

To sto imate racunare iz 2004. godine ne znaci da je fps drop do verzije, naravno da ce sa novijim verzijama i dodacima u igri sama igra zahtevati i trositi vise resursa nego starija verzija. A i ne vidim zasto bi neko igrao na istoj verziji duze od godinu dana, smori, zato i treba da se updateuje redovno.

Slazem se!

meni komp nije star ni 2 ipo godine i opet imam fps dropove na 1.13.2

Onda je to do tebe …

Послато са SM-A600FN уз помоћ Тапатока