Velika Paznja!

Pozdrav! moje ime je babs18 trenutno igram /RolePlay kao sto i ostali igrati od pojedinih znaju e sada ovako dali ste u funkciji oko rovarenja rudnika za uzimanje lvl iz da se naprave oko 4.5 ljudi i da dodiju komadnu /ban na 24h sata da ne moze kopati u taj rudnik posto vidim da ste postavili da se prijateljuju za moda!.Dali bih moglo da se doda jos neki rank/mod i tako sto ce stalno nadgledati igrace u venisu ili ovako da taj mod ili rank da se pravi da je kao obican igrac a ustvari mod ili rank molio bi vas puno da mogu ja biti taj jos par sposobnih za to ako ste naravno u mogucnosti da nam prijustite to imamo tu pojedinih likova koji vole bas da rovare /lordsebastianman Hrupcio123 ShadowYT tako dalje odgovori te mi porukom sta cemo i kako cemo se dogovoriti bicu vam od pomoci Pozdrav! :slight_smile:

Rovarenje je koliko ja znam dozvoljeno? A i iskreno ne znam zasto bi se neko kaznjavao ako rovari to je jednostavno njegov stil mineovanja.

Zivelo rovarenje!!! Rovari se zato sto blokovi nemaju istu vrednost… kada budu imali istu vrednost nece biti rovarenja

Jbg Babse.Oduvek je to bilo i bice.

Rovarenje je dozvoljeno, nikad nije ni bilo zabranjeno niti je postojalo pravilo. :slight_smile: