Vasa misljenja - GR(server zasebno)

Pozdrav Serbovci,

Sudeci da smo doneli odluku da GR vise necemo da radimo, nego svaki server ce se restartovati u odredjenim terminima. Zelim da cujem Vasa misljenja u ovoj temi.
-Zasto je to po Vama lose?
-Koji su razlozi zasto ne zelite takav vid restart?
-Da li smatrate da na taj nacin ce se namaliti broj igraca na serveru?

*Takodje mozete da napisete nesto plus sem ova pitanja iznad.

VAZNA NAPOMENA: Svaki odgovor koji nije u skladu sa temom, poruka ce biti obrisana a igrac sankcionisan.

1 Like

Zato sto serb najvisr igraca dobije kad je nov gr znaci na kraju sezone ima 100 igraca, a kad je gr dodje preko ,300-400 i drzi tu brojku mesec dana ili vise.
Znaci najbolje resenje je da smanjite gr umesto sa 6 na 3-4 meseca.

EDIT: Ovako moramo da pratimo kad se koj server restartuje i moramo da cekamo dok vi restartujete neke servere koje neki igrac ne igra(nadam se da sam lepo objasnio?)

Restartovanje 1 po 1 pod servera je loše iz 2 razloga
Prvi neće biti kao do sad ono početak gra fora 300+ igraca nego ono docice fora 20 igraca na par dana i quitati…
Drugi razlog je taj što teško da ćete stizati svaki pod srw lepo da odradite i vrv će biti razlika između pod servera tj otvaranja njih po mesec i više (vrlo verovatno po mom misljenju)…

slazem se sa njima nema poente da se svaki server restartuje posebno. Jer svi znaju kad je global i tad najvisa igraca bude, ovako ce igraju 50 igraca global uvek jer niko nece zna kad je za sta reset. Najbolje je kao do sada da se svi odjednom restart nema poente da se menja i unisti jos vise srw i da se jos dodatno smanje igraci…

Ja mislim da je bolje da se resetuje zasebno posto igrac koji zeli da predje neki podserver npr. na prisonu da stigne do prestige x zapravo ima sanse da to predje i da se taman tada resetuje na primer roleplay i onda ima vise vremena tako da se posveti ako zeli vise podservera da igra
Drugi razlog je sto se ne resetuju sc poeni

Ja mislim da bi trebalo da normalno kao i pre bude global restart, mislim da bi trebalo nekad da poslusate igrace kad se zale i kad vam daju savete a ne da terate kako je vama najlakse i ne slusate nikog i ako ste postavili temu za nasa misljenja. Svaki put do sada na pocetku globala 300 igraca, 400, igraju za onlinetime kupuju rankove poene, ovako kad bi otvarali svaki pod server na svakih mesec dana igraci bi izgubili volju za igrom, server bi smorio nekoliko dana posle restarta pogotovo sad posto ostaju sc poeni… ja sam svoje rekao kao sto vidim vecina nas se ne slaze sa novim nacinom restarta a vi kako hocete. pozz !!

slazem se sa jetze

-smatram da treba ostati kao sto je bilo do sada, napravite pesmu za svaki gr time vise hypeujete igrace da igraju na serveru.
-ne samo ne
-da

lose je brate zato sto na gr dodje 300+ i bude hype ovako se svaki resetati i niko nece znati kad se neki reseta ne zelim da bude svaki za sebe nego na svakom da se lepo promeni mapa i hub i tako na svakih 6 meseci (kako je bilo u zadnje godine)

Prosao brzi voz sad. Uradite ovaj global posebno svaki podserver, samo nek bude oko nedelju dana razmaka izmedju globala da ako se pokaze da ne valja da moze na lepo se vrati na normalno.
Uostalom vecina igraca igra 2-3 meseca na serveru i posle toga ulaze ponekad. Trenutno stanje je da vec 2 meseca na RP i SB nemas igrace i samim tim nema smisla da kreces da igras to kad nemas od koga da kupis neke iteme i nemas s kim da igras, nego onda leftas server i cekas global.
Sa ovakvim resetom bi mogao da igras RP 3 meseca, pa se PR reseta pa predjes na PR jedno 3meseca, pa SB se reseta i predjes tamo da igras i uvek ce imas aktivne igrace.
SCP sto ostaju nije toliko lose koliko misliste, jer na FC imate Mane, na SB moze Mob Coin se ubaci, na RP i PR se smisli isto nesto i sa tim poenima da se kupuju neki bolji itemi, samim tim za scp mozes da kupis neke pocetne iteme.

1 Like

ideja je očajna, umesto što će igrati 300 igrača kao obično kada dođe global restart igraće 50-100 zbog ovoga… Najbolje da se sve reseta istog datuma i tjt tako će svi doći i biće zabavnije

Ideja je loša , i ovako i onako imate 100 i manje igraca. Bolje nastavite kako ste i radili ovo sto ste pravili sfc 2.0 itd je smanjilo broj igraca.

bas tako najbolje je bilo kao ranije i uvek je imalo igraca, imalo bi i sada da niste stavljali mesano da bude 1.8 i 1.13, a tek sa ovim bi se smanjilo jos vise tako da ostavite globale kao nekada !!!

slazem se

trebalo bi da se gr i dalje organizuje iz razloga sto je to bukv dogadjaj i procuje se za to, i koliko god igraci ne igrali prije njega uvijek dodje neko ko je zainteresovan da vidi kakve su promjene u pitanju
mislim da bi i modovima bilo lakse jer fazon pomucis se za global i kasnije par mjeseci ne radis nikakve vece promjene, a s obzirom da manji broj aktivnih modova trenutno ima sumnjam da bi se postiglo da se serveri posebno resetuju a da neki ne ostane zapusten makar na neko vrijeme
igraci i ovako nisu zainteresovani toliko za igru u odnosu na prije tako da sumnjam da ce neko bas da prati svaki od podservera posebno kad se restartuje, za global nije tesko skapirat… a i svakako nema nijedan igrac da strogo igra 1 podserver da bi samo njegov reset cekao, niti realno moze posto stanje na podserverima sto se tice broja igraca mnogo varira i logicno da ces nastojat da izbjegavas igrat onamo gdje ima ukupno 10 igraca i da ces igrat ono sto vecina igra, pa makar se i navikao vremenom na to
mogao bi da se smanji vremenski razmak izmedju global restarta, pa da ih bude 3 ili 4 u toku godine, a ne zimi i ljeti jer bi se na taj nacin nekako vise zadrzavao broj igraca; ovako se bukv pola igraca smori vec na polovini i ne igra vise, a svaki pocetak je zanimljiv
nije uopste bitna toliko pjesma sto se tice global restarta msm wtf nije ko da cu slusat nekog iz staff teama kako pjeva o mcu dok sam kuci nego je bitno da se dobro organizuje, da se stv uvedu neke promjene o kojima ce se najprije igraci pitati a ne da se laze o njima (nesto sto olaksava igru, nove mape, novi kitovi, bilo koji dodaci) i da se nadje nacin da se poveca broj igraca jer je ovo kriticno mnogo

Zaposliti Manića opet i dati otkaz svim balavim moderatorima koji sad vode srw …

-Zasto je to po Vama lose?
Zato sto bi server imao mnogo manje igraca na restartu.
-Koji su razlozi zasto ne zelite takav vid restart?
Zato sto bi smanjilo igrace na serveru i ne bi bilo to to kao pre kad je bilo hype-a za novu sezonu.
-Da li smatrate da na taj nacin ce se namaliti broj igraca na serveru?
Da, u potpunosti smatram da bi se na taj nacin smanjio broj igraca na serveru celokupno!

najbolje bi bilo kao ranije i uvijek je imalo igraca, imalo bi i sada da niste stavljali mijesano da bude 1.8 i 1.13

dobar dan svim igracima serb-crafta. Ovako ja se slazem sa assistom no da dodate 4 kotha u dan 1 ujutru oko 10:00,15:00,18:00,21:00 malo Promenite raspored kothova i stavite da se dobija dobre iteme a ne otvaram 20 koth keja dobijem 19 koth pikova i 5 encke mislim nema smisle. zato --------------------------------------------------------------------
ja kao igrac serb-crafta sam napustio server udjem jednom u 5 nedelja da vidim sta ima novo udjem i razocaram se sa 90 igraca. sredite server jel stvarno ce biti close za nekoliko godina kad vise niko nece igrat. HVALA !
ovako jos nesto ja sam napiso sve ovde za moj pod-server de ja igram ja vam kazem ako tako nastavite server ce close za nekoliko sezona

Iskreno veci je hajp kada se sve otvara u isto vreme ovako moramo pamtit koj se server kad restarta i iskreno smorice igrace te ce pola njih verovatno quitati. Pre je na gr-ovima po 300-500 igraca bilo posto ste gr ukinuli mozete sanjati za 200+ igraca u skorije vreme.