Vasa krivica...

Propustili ste sansu…sanse bolje da kazem…toliko dobrih igraca…izgubili ste ih…sve…sve do jednog…deca dolaze…ozbiljni odlaze…smejaLI smo se kada mi neko kaze randome…sada…kada bih se vratio za svakoga bi bio random…trudite se vi…ali slabo…znate…covek moze da udari drvo…ali ako zeli moze ga i slomiti :wink:
Valkde ste nesto skontali iz ove recenice…

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Imas mnogo tacaka hahaha
Sad znas kako je mn xD

Otiso sam ja davno opusteno xD

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Ja nekomtam

Jel ti nastavnica srpskog pomogla da ovo napises

[quote=“Gennerator” post=165067]Jel ti nastavnica srpskog pomogla da ovo napises[/quote]Nesam skolovala

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

[quote=“XoNesTV” post=165055]Ja nekomtam[/quote]Sta tacno ne kontas

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

[quote=“RaptinLord” post=165108][quote=“XoNesTV” post=165055]Ja nekomtam[/quote]Sta tacno ne kontas

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока[/quote]
vrv tu recenicu sa drvetom na kraju

Aha…to znaci da covek moze da se trudi,ali uvek moue vise da se trudi…

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Zanimljivo je to sto sam sebe oslovljavas sa bitnim :wink:

[quote=“CaptainWolfzz” post=165123]Zanimljivo je to sto sam sebe oslovljavas sa bitnim ;)[/quote]Srpski?

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Nije ti jasna rec “oslovljavas” ili je neka propala fora ponovo

Zamisli SERB-CRAFT kao jednu osnovnu školu ili srednju kako god hoćeš… Ti u njoj ne možeš da ostaneš večno, baš zato što odrastaš i menjaš prioritete. Tako je i sa igračima, kako ko odrasta menja igrice ili ih napušta. Neki deo ostaje da igra i duže i ti igrači su tu i dalje, međutim izuzetaka nije puno.

Ono što je sigurno da onda dolaze nove generacije i nova deca i da počinju oni igraju. To je sasvim normalan proces. Neće taj neko zato što je Factions ovakav ili onakav da uzme da igra ponovo Minecraft… Ljudi se menjaju pre ili kasnije. Naš trud svako drugačije doživljava.

Nekada je stanje na srw-u haotično, a nekada je ekstra dobro. Ali tako je i sa životom i svim drugim stvarima u životu… Nije sve uvek sjajno i bajno. Danas server radi lepo, sutra neće da se podigne, a ne pipneš ništa. Tehnika je to, osetljiva stvar na razne promene… (kao babe i dede kada se naglo menja vreme).

Mi server držimo evo osma godina, pa bilo je uspona i padova, ljudi idu, pa se vrate, neki se ne vrate, sve je to deo jedne zajednice. Neko ode iz Srbije i nikada se ne vrati, neko se nakon par godina vrati, neko nakon par meseci… Sve je to relativno.

Tacno tako xd

Aj lock

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

[quote=“Manic12” post=165167]Zamisli SERB-CRAFT kao jednu osnovnu školu ili srednju kako god hoćeš… Ti u njoj ne možeš da ostaneš večno, baš zato što odrastaš i menjaš prioritete. Tako je i sa igračima, kako ko odrasta menja igrice ili ih napušta. Neki deo ostaje da igra i duže i ti igrači su tu i dalje, međutim izuzetaka nije puno.

Ono što je sigurno da onda dolaze nove generacije i nova deca i da počinju oni igraju. To je sasvim normalan proces. Neće taj neko zato što je Factions ovakav ili onakav da uzme da igra ponovo Minecraft… Ljudi se menjaju pre ili kasnije. Naš trud svako drugačije doživljava.

Nekada je stanje na srw-u haotično, a nekada je ekstra dobro. Ali tako je i sa životom i svim drugim stvarima u životu… Nije sve uvek sjajno i bajno. Danas server radi lepo, sutra neće da se podigne, a ne pipneš ništa. Tehnika je to, osetljiva stvar na razne promene… (kao babe i dede kada se naglo menja vreme).

Mi server držimo evo osma godina, pa bilo je uspona i padova, ljudi idu, pa se vrate, neki se ne vrate, sve je to deo jedne zajednice. Neko ode iz Srbije i nikada se ne vrati, neko se nakon par godina vrati, neko nakon par meseci… Sve je to relativno.[/quote]Mrzim skolu ne asociraj me na nju…
Koliko vidim i skola mrzi mene…

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Lock.