Vas favorit xD

Ovih dana bi kako su rekli trebala bi da se otvori ona aplikacija za moderatora.
Svako bi zeleo to da bude ali moramo da budemo pristrasni .Mod ce biti neko s iskustvom i znanjem da na sto lepsi nacin prestavi svoje misljenje.Osoba koja nije pohlepna i pored svega uvek pomaze drugima .Osoba koja postuje druge nacionalnosti itd…
Svako svi misle da ce oni biti novi moderatora ali znaju nekog ko bi bio bolji u tome i mole se da se on ne prijavi sto nije slucaj s mnom ja znam da su igraci kao Boyina kao rodjeni za taj posao osobe koje znaju lepo da se izraze i ne zanima ih dali ce ih neko mrzeti zato sto ga je ban ili ne .Jednostavno zelio bih da cujem ko je vas favorit i za koga mislite da je sposoban da preuzme taj teret na sebe,da je dovoljno odrastao , razuman i da nije detinjast .
I ovo pisem na fonu pa je malo zeznuto nadam se da nisam pravio greske.
Iskreno moj favorit je Boyina i zelio bih da cujem misljenje ostalih.

Mislim da si bespotrebno otvarao bice ovde spama… :wink:

Iskreno jesi u pravu, al’ trebalo bi malo da se klasifikuju modovi, mislim na one koji ne znaju toliko o pluginima i svim stvarima ali mogu biti aktivni i odrzavati mir i red na serveru i pomagati igracima u stvarima koje se ticu minecrafta kao igrice, kao i drugi koji bi vise vremena provodili popravljanjem bugova i glitchova. Iskreno za favorita ne znam Boyinu sam prvi put cuo na liveu i deluje mi kao ozbiljna osoba kojoj pristaje taj posao, za ostale ne znam iskreno… npr CROSpano, pravio je mape za skypvp i kitpvp i ako mozda(kazem mozda) ne zna oko skripti i cuda al’ pomaze serveru na neki drugi nacin bi mogao dobiti moda xD
Nije bespotrebna tema i ako da bude spama sta? Ovo je forum, caffe kategorija gde treba da razmenjujemo misljenja, ne mora sve ozbiljno biti :stuck_out_tongue:

Ako zeli da postane moderator neka se prijavi :smiley:

Napravio sam ovo prvashodno da cujem tudje misljenje .Meni je Crospano isto dobar izbor ali msm da je boyina bolji cool je lik jos je i ozbiljan cak i njegovi roditelji su NOLIFERI pa je on logicno povukao na njih . Zaboravite malo na lagove jer ce se oni resiti vremenom ovi koji budu prosli konkurs definitivno ce obiljeziti server na najbolji moguci nacin ako prave osobe budu izabrane.

Moj favorit je definitivno klarax!

Stojkala02, Marre_MC, daki12, CRIPER1BLOWJ su moji favoriti! do pobjede! samo jako! idemo!

NOLE Da ali neko ko moze da bude aktivan tokom cele sezone i odrzava red na srw a nema pojma sa ostalim stvarima isto zasluzuje moda, prosli put su rekli da broj novih moderatora nije ogranicen tako da videcemo sta ce biti i koliko ce biti xD

Ja iskreno iako idem na taj smer u strucnoj skoli nemam toliko znanje da napisem plugine ali da ih prekodiram i tako to znam. Mrzi me sad da pricam ali msm da je Was u pravu trebaju osobe koje su aktivne i dovoljno zrele a Marre i daki to nisu zbog godina Srdjane.Prevrtljivi su i lako se mogu prevariti .Creeper je ok. Stokala je cini mi se previse napet i sve bi da ide brzo i bez greske

HAHAHHAHAHAHHAHHAHAHHA

OMG nisam skontao sarkazam.

Defintivno CREEPER1BLOW osvaja moda ako se prijavio.

Moj favorit je loler54
poy.

hahahahaha xD

Moj favorit je SrdjoGFX smesan do bola :smiley:

[quote=“Jovan613” post=65895]Moj favorit je loler54
poy.

ahahahahahahah

Hahhahahahhahahhahahah xD