Vanilla odgovor u malo kasnijem vremenu...

Dakle posto sam video da je dusanjelenkovic napisao temu pod imenom Vanilla i rekao je da smo se ja iTzUlTiTV PvP-ali…
Da jesmo to je istina… ali kazem ali po dogovoru.

Nadam se da pvp po dogovoru sme…

Naravno itemi su vraceni.

Sme ako se dva igraca dogove oko pvp-a to sme kao AndrejLand i ja pre gr-a

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Milan je rekao da to nije dozvoljeno a ako zele pvp vlasnik ili mod moraju biti prisutni. Hvala. =-O

Kad ste se ti i Raptin to dogovorili?

Sto se tice pvpa na vanilli. Iskljucivo u prisustvu moderatora. Jer je bilo slucajeva gde se dva igraca dogovore i jedan koji misli da je mogao onog drugog ubiti zapravo bude ubijen i prijavi u grupi il na forumu da ga je ubio onaj drugi igrac. Zato kad je moderator online onda je to moguce jer nece biti takve obmane.

Milane,pre globala je to bilo.

[quote=“Milan95” post=71496]Kad ste se ti i Raptin to dogovorili?

Sto se tice pvpa na vanilli. Iskljucivo u prisustvu moderatora. Jer je bilo slucajeva gde se dva igraca dogovore i jedan koji misli da je mogao onog drugog ubiti zapravo bude ubijen i prijavi u grupi il na forumu da ga je ubio onaj drugi igrac. Zato kad je moderator online onda je to moguce jer nece biti takve obmane.[/quote]
Pre globala :slight_smile: Mislim da si ili ti ili guster24 bili online.

Milane, ovo je bilo pre globala.Pvp su se pika i iTzUltiTV. Niko nije bio online. Pa sam pitao na forumu…

Mesec dana pred global. Znaci od maja meseca postoji to nepisano pravilo da ipak moze pvp na vanilli. Posto je inace ubijanje zabranjeno, izasao sam u susret i uz konsultaciju sa ostatkom tima složio da moze pvp samo ako je neki moderator tamo. Sve ostalo je kažnjivo bez obzira da li je dogovor bio ili ne. :slight_smile:

A kako da pozovemo nekog moda ?
i sta ako niko od modova nije na srwr ?

Onda se strpite dok neko ne uđe. :slight_smile: