Vanilla <3






poenta teme?

Crnooooo
Beliiii svettttttt

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Pa tema ne treba imati uvijek poantu -.-…

[quote=“zazabam” post=203653]Crnooooo
Beliiii svettttttt

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока[/quote]Zasto se ne prijavis na Zvezde Granda tebra :side:

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

[quote=“SpartanFTW” post=203649]poenta teme?[/quote]Svakog dana ili na svaka 2 dana ću postavljati slike sa vanille.

Sent from my Huawei Honor 10 using Tapatalk

Mn se ovo licno ne svidja bas je ruzno

[quote=“SpartanFTW” post=203667][quote=“zazabam” post=203653]Crnooooo
Beliiii svettttttt

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока[/quote]Zasto se ne prijavis na Zvezde Granda tebra :side:

Sent from my T1 Plus using Tapatalk[/quote]Takachav je bolji pobedice me

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Pa imam ideju ! ti napravi nesto da je lepo i da nije s neta pa da vidimo ko lepse gradi pa kada objavis nama ce biti to tvoje prekrasno (sarkazam) ali sta ces neki ljudi su ljubomorni na druge jer ona/on lepse od njega/nje grade pa govore kako je ruzno. smrc smcr -.-

Pa imam ideju ! ti napravi nesto da je lepo i da nije s neta pa da vidimo ko lepse gradi pa kada objavis nama ce biti to tvoje prekrasno (sarkazam) ali sta ces neki ljudi su ljubomorni na druge jer ona/on lepse od njega/nje grade pa govore kako je ruzno. smrc smcr -.-[/quote] Koji je tvoj problem ja imam pravo na svoje misljenje prosto mi se ne svidja ovo. Ne razumem odkud takva reakcija nisam mu rekla idi ubij se ovo je ruzno nego sam kulturno iznela svoje misljenje. Zas bi bila ljubomorna ja sama kazem da ne znam da gradim…Molim te objasni mi tvoj problem??

Pa imam ideju ! ti napravi nesto da je lepo i da nije s neta pa da vidimo ko lepse gradi pa kada objavis nama ce biti to tvoje prekrasno (sarkazam) ali sta ces neki ljudi su ljubomorni na druge jer ona/on lepse od njega/nje grade pa govore kako je ruzno. smrc smcr -.-[/quote] Koji je tvoj problem ja imam pravo na svoje misljenje prosto mi se ne svidja ovo. Ne razumem odkud takva reakcija nisam mu rekla idi ubij se ovo je ruzno nego sam kulturno iznela svoje misljenje. Zas bi bila ljubomorna ja sama kazem da ne znam da gradim…Molim te objasni mi tvoj problem??[/quote]
Pa bas si se lijepo izrazila …

Pa imam ideju ! ti napravi nesto da je lepo i da nije s neta pa da vidimo ko lepse gradi pa kada objavis nama ce biti to tvoje prekrasno (sarkazam) ali sta ces neki ljudi su ljubomorni na druge jer ona/on lepse od njega/nje grade pa govore kako je ruzno. smrc smcr -.-[/quote] Koji je tvoj problem ja imam pravo na svoje misljenje prosto mi se ne svidja ovo. Ne razumem odkud takva reakcija nisam mu rekla idi ubij se ovo je ruzno nego sam kulturno iznela svoje misljenje. Zas bi bila ljubomorna ja sama kazem da ne znam da gradim…Molim te objasni mi tvoj problem??[/quote]
Pa bas si se lijepo izrazila …[/quote]

Izrazio*
to je musko :side:

Pa imam ideju ! ti napravi nesto da je lepo i da nije s neta pa da vidimo ko lepse gradi pa kada objavis nama ce biti to tvoje prekrasno (sarkazam) ali sta ces neki ljudi su ljubomorni na druge jer ona/on lepse od njega/nje grade pa govore kako je ruzno. smrc smcr -.-[/quote] Koji je tvoj problem ja imam pravo na svoje misljenje prosto mi se ne svidja ovo. Ne razumem odkud takva reakcija nisam mu rekla idi ubij se ovo je ruzno nego sam kulturno iznela svoje misljenje. Zas bi bila ljubomorna ja sama kazem da ne znam da gradim…Molim te objasni mi tvoj problem??[/quote]
Pa bas si se lijepo izrazila …[/quote]

Izrazio*
to je musko :side:[/quote]

Martine odkud tb da sam ja musko?

Pa imam ideju ! ti napravi nesto da je lepo i da nije s neta pa da vidimo ko lepse gradi pa kada objavis nama ce biti to tvoje prekrasno (sarkazam) ali sta ces neki ljudi su ljubomorni na druge jer ona/on lepse od njega/nje grade pa govore kako je ruzno. smrc smcr -.-[/quote] Koji je tvoj problem ja imam pravo na svoje misljenje prosto mi se ne svidja ovo. Ne razumem odkud takva reakcija nisam mu rekla idi ubij se ovo je ruzno nego sam kulturno iznela svoje misljenje. Zas bi bila ljubomorna ja sama kazem da ne znam da gradim…Molim te objasni mi tvoj problem??[/quote]
Pa bas si se lijepo izrazila …[/quote] pa jesam ali mn idalje zanima cemu onakva reakcija

ma zaboravi neda mi se pisati i slati bla bla bla -.–.-.-.-.-.-

Ok shvatili smo da zelis rank

Upravu si ipak necu leftati ovaj server :"D jako mi je stalo do ranka :"D ne mogu zivjeti bez serba xD!!!

vazi