Uskoro napustam SERB-CRAFT

!
:’&^$/#@!)(*?,:[/sup]

Sad moze ban, nemojte vise da se raspravljate oko pluginova trta frta kad ne umete ni algoritam prevest u kod a ne sto drugo.

Ne spamuj opomenuo te kriper gore

Ja sam reko da necu prekinuo sam sa njima kad smaraju

Omg…

Kriperu molim te lock temu nmg vise da se raspravljam

s kime se ti raspravljas isusa ti? samo spamujes gluposti na temu…

King diamond,sta spamas teme aj odjebi dete retardirato dodjes tu nesto pises I onda ? gg majketi sta ti to znaci?
kys

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

#rage

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

[quote=“RaptinLord” post=136087]King diamond,sta spamas teme aj odjebi dete retardirato dodjes tu nesto pises I onda ? gg majketi sta ti to znaci?
kys

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]
To sto on spama svakakve gluposti nije razlog da ga vredjas, mogao si sustinu da mu kazes bez psovki.

[quote=“Aleksa333” post=136089][quote=“RaptinLord” post=136087]King diamond,sta spamas teme aj odjebi dete retardirato dodjes tu nesto pises I onda ? gg majketi sta ti to znaci?
kys

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]
To sto on spama svakakve gluposti nije razlog da ga vredjas, mogao si sustinu da mu kazes bez psovki.[/quote]Vidim da se tebi desilo nesto dok nisam bio … pricas ko da si mod -.-

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Bas tako rapton

raptin*

King Diamonde, sa kim se ti grudvas? Daj bre ti ako neces da se raspravljas, ne odgovaraj na temu i kraj, sto spamujes “!” “GG” “?”, “LOCKAJTE”, “SMARAM SE LOCKAJTE”, “NECU SE RASPRAVLJAM LOCKAJTE”, samo iskuliraj temu i kraj.

Po nicku mu se vidi da je dete

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

[quote=“RaptinLord” post=136090][quote=“Aleksa333” post=136089][quote=“RaptinLord” post=136087]King diamond,sta spamas teme aj odjebi dete retardirato dodjes tu nesto pises I onda ? gg majketi sta ti to znaci?
kys

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]
To sto on spama svakakve gluposti nije razlog da ga vredjas, mogao si sustinu da mu kazes bez psovki.[/quote]Vidim da se tebi desilo nesto dok nisam bio … pricas ko da si mod -.-

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Taptalk[/quote]
Naucio sam da se ponasam za cetom, ne da divljam i da ne koristim digitalni pravopis koji je vrlo bitan u programiranju, ne napises nesto pravilno i odma kod ode… Ne pisem kao mod nego kao svaki covjek koj postuje neka osnovna pravila ceta… Sto se tice da ga ne vredjas kazem zbog tebe i njega, zbog tebe da ne popijes ban a njega da se ne uvredi.

CakeTheGamer daj serbu jedno 20 hiljada dinara mozda ti I ispune zelju :).A vi ovde sto psujete I mislite nesto da znate o programiranju I skriptanju,zajebite stvar,treba bam dosta vremena nauciti o tome,najbolje je upisati IT skolu I nauciti a ne gledati neka sranja preko interneta.

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

Kao 1.Manic i Batica nisu miliorderi ti plugini se placaju a i kao 2. koj ti je uopste i nick?

[quote=“Loner1” post=136124]CakeTheGamer daj serbu jedno 20 hiljada dinara mozda ti I ispune zelju :).A vi ovde sto psujete I mislite nesto da znate o programiranju I skriptanju,zajebite stvar,treba bam dosta vremena nauciti o tome,najbolje je upisati IT skolu I nauciti a ne gledati neka sranja preko interneta.

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока[/quote]
Nisam upisao IT skolu ali idem na kurs u njoj kod njihovih nastavnika. Za vrijeme koje trebas posvetiti programiranju da bi ga naucio je bas veliko. Ja sam pocetnik, neki ljudi uce i po 20 godina… Ali u programiranju ima improvizacije, barem kod algoritma, algoritam je lako sastavit ali onda ga trebas prevest u kod itd… Da napravis plugin je pretesko, za to stvarno treba posvecenost i zelja!

Lock