Upoznavanje Rol3play-a

Od kad su otvorili server Rol3play dosta napredjuje iz dana u dan.U sastavu Rol3playa ulaze divljina i ona sluzi za pvp i prikupljanje materijala onda imamo grad sa plotovima gde mozete uzeti 1 plot za sebe i to besplatno pomocu komande /plotme claim !!! Ako vam nesto nije jasno obratite se Vlasnicima ili Adminima ili meni ako niko od vecih rankova nije tu. Imamo HG sistem to jest imamo hunger games ili poznatije survival games na serveru mozete se pridruziti tako sto ukucate /sg join i onda idite do znakova gde pise Arena 1 i kliknete kako bi igrali sa ostalim igracima survival games ili hunger games ili jednostavno ukucajte /sg help za pomoc oko svih komandi.
Vlasnik[servera]:Manic12 i Batica
Admin[servera]:Allternate13
Ako imate bilo kakvih problema i ako ja nisam naveo gore sve sto treba slobdno se obratite meni ili nekim adminima pomocu komande /modreq i brzo ce vam odgovoriti ako budu bili online ili kad dodju online.Ako imate bilo kakvu primedbu za server molim vas da postavite ili ako ste nasli neki bug ili glich napisite kako bi SERB-CRAFT Team mogao otkloniti u brzom roku. Hvala sto ste procitali ovo nadam se da sam vam pomogao oko Rol3play-a ako prvi put igrate !!! Zelim svima dobru zabavu !!!

Ja kad ocu da udjem u bilo koji srw na tekkit pise mi internal exception : java.net.SocketException : Conect reset Svaki dan sam cekao kad ce da se zavrsi Rol3play. :smiley:

Ako znate sta je problem da mi pomognete. :smiley:

Role3play nije tekkit nego mc :stuck_out_tongue:

Alca,lepo si sve rekao o RP-u mislim da bi im sve trebalo biti jasno :slight_smile:

Pa on kad objasni to mora svako da razume :slight_smile:

Obozavam ovaj server.Bio je popularan jos i pre ali nas ima dosta a upalili su ga pre 3 dana.Jos su dodali i SG tako da je jos bolji!Sve u svemu ODLICAN SERVER!

Lepo je sve to al kad mi nestane kuca i pola placa koje sam ceo dan radio :frowning:

Odicno Obajnjene Alca :slight_smile:

Server je veoma dobar i po meni bolji nam netreba.

Desavanja se nestajanjem kuca i ostalo je sve sredjeno mapa se sacuvava na 30 minuta i mislim da sada nema problema, naravno sacuvava se i prilikom restarta. Uzivajte !