Unlimited bag

Ovako odem na spawn uzmem dia block ili bilo koji block koji moze da se postavlja i postavljam po spawnu posto na spawnu nemoze da se postavlja on mi vraca u ruku samo mi dodaje jos 1 block i tako svaki put… Mislim da se ovo ne bi trebalo desavati…Hvala sto ste citali ovo !!!

Ima jos puno bagova , samo ja cutim i ne otkrivam , jer ce mi nekad trebati :wink: :DDDDD

Ukoliko se tako ponasas Balsa nikad neces nista dobiti niti imati na SERB-CRAFT-u. A i drugi te nece voleti zato sto je tako vec unisten tekkit. A ja necu dozvoliti da se to desi survivalu-u.

Rekao sam ti bug , tako da.

Alca to je normalno za komandu /unlimited, ali ova komanda je brutalnija od /more-a pa cak i na armore jer se ovako moze bilo koji item uzeti a ovako nemoze tako da Alca nije to bug!(tako kao da ,morujes" iteme :D)

SERVER TREBA DA IZGLEDA NAJBOLJE STO MOZE ! ZATO SE MORAMO UGLEDATI NA VELIKE PREMIUM SERVERE , AKO HOCEMO DA SERBCRAFT BUDE JEDAN OD NAJBOLJIH !

Zato bug-ove moramo sklanjati !

Ovakav bug se ne moze skloniti,jednostavno…

Moze drugom komandom :wink:

Svi normalni serveri koriste /more a ne /unlimited komandu… I /more je jednostavnija komanda i nemoze se s njom uzeti bilo koji item… !!! I s more moze se zabranitei more na armore potione itd…

Ja mislim da bi je trebalo vratiti , ali sto Alca kaze da se zabrani more na potionima admorima i jos nekim stvarima …

Ja znam za glich sa /unlimited i /q i kada neko sa nekim 2 imenom udje na server moze izbaciti 3 dijamanta i 5 smaragda ili obrnuto ali za to na spawnu je imao bivsi Balkan server sa wither kapom i zato sam i ban dobio za 4 cesta tih wither head.