unban..

Vaš nick: Dissmised
Server: Global
Razlog bana: Nedozovljena Sredstva
Trajanje bana: MAC
Moderator koji vas je banovao: gmijo
Vreme bana:Juce valjda
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Pozdrav… Dok je server bio ugasen 13.10 na discordu sam bio sa Chodimir nas dvojica smo igrali neki 1.8 server igrali smo 1v1 ja sam upalio cheat da bih ga trolovao kada se server upalio usao sam logino se upalio anti cheat mene niti je kick niti detect nista. Cheat je ostao upaljen ugasio sam ga 10minuta kasnije kada sam restartovao kompijuter. Ne mora unban macovan sam 3 meseca barem mi skratite ban jer ja mislim da nista lose nisam uradio iskreno. Hvala svakako. naravno to moze i on da vam potvrdi, Pored njega M4K111,lobby i jos neki koji su bili discord u tom trenutku sheerao sam screen

Bio sam sa njim u voice na discordu kad je server ugasen i sve sto je rekao istina je.

Zamisli pujo citer xaax

ahahahah rom dobio ban opet

ziva istina, samo nije reko da ni sa hackom nije mogao da me dobije…ez…Unbanujte ovog momka stvarno nista nije koristio.

Hvala. Znaci mi vasa podrska svi znate da sam idalje najjaci legit EU player (DinzgisKan je tacno rekao da nisam mogao da ga dobijem ni sa hackom ali nije znao da ga pustim)

ne

Zahtjev se odbija.
Detaljnije obrazloženje potraži na ts3 serveru Subotom i Nedeljom od 19 do 23h.
Temu zaključavam!