Unban

Nick u igri: Rakela69
Server: IGlobal
Razlog bana: Nepostovanje administracije
Trajanje bana: Perm
IP ban: Da/Ne
Vlasnik/Moderator koji vas je banovao: dane
Vreme bana: nzm
Zašto mislite da treba da dobijete unban: Pozdrav vec 2 nedelje blejim u kanalu za unban od 22:00 do 23:00 i ne pojavljuje se niko ko bi mogao da pruzi pomoc a moj ban je davno istekao i treba da se skine.Da li mogu da zamolim The dulixa ili tehno gamera koji su koliko sam upucen zaduzeni za unbanove da mi sklone ban bez da ih jurim po ts za 7 dana pa ako ih ne nadjem opet za 7 dana i tako iznova i iznova.Ili ukoliko je obavezan dolazak na ts da mi odgovorom na ovu temu napisete vreme kada da dodjem i da mi vi udjete da znam da ne cekam za dzabe kao prethodne 2 nedelje u kanalu.

Pozdrav, ne znam ko ti je rekao da je tvoj ban prošao, verovatno si ti u svojoj glavi napravio takvu sliku. Tvoj ban traje najmanje još 2 meseca, svakako neće te unbanati ni Techno ni Dulix, već će te uputiti kod mene. Mislim da si dovoljno razuman da posle 5 odgovora što na TS3, discordu i ostalim društvenim mrežama, skapiraš da smo ti i mi rekli da ti mac ban traje 3 meseca, prošao je tek 1. Sam si produžio svoj mac ban uz reči “dajte mi 5 meseci” uz to još nekoliko psovki koje ne bih citirao. To nećemo uzeti u obzir, jer smatramo da si se dovoljno “ohladio” od te situacije. Možeš doći za 2 meseca i skinućemo ban. Tako da molim te ne pritiskaj Moderatore, ne pravi teme, ne spamaj po discordu jer si već dobio dovoljno odgovora na svako tvoje postavljeno pitanje u vezi sa tvojim mac banom.