unban

Ovako picke svi me znate ko sam ali ne znate kakav sam ovako ako ne odbanuje te tolokosa jebacu vam mamu vise mi vas je pun kurac modovi vi banate ljude za gluposti vi se budale svi to svi znaju samo niko nece da kaze ovo sto sada pisem to se obracam modovima tolokoso je realan igrac on mozda psuje ali je covek za vas vi se govna i vas server je govno ajde picke ko me bana njemu cu prvo mamu da kara…m to je sve od mene mozda psujem ali sam upravu sesi king i wasdas nisu za moda to svi znaju

momcilo ja bih voleo da dobijem unban ali jebiga druze :stuck_out_tongue: igram sada lola mozda posle globala cu pitati manica :smiley:

vidi brate od ovog dana nek zapamte kada sam im vise uso na server i to zbog sesi kinga i wasdasa nije sada da ja puno psuem ali sta je tu je nisam ja takav ali to su retardi manic aj dobar ali ova dvojica

Sine smiri se koji ti k?
Meni je tolokoso Ok igrac msm nikad se nesto nismo posvadjali :smiley:
Sad nzm sto je dobio ban ali to nije razlog za vredjanje.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

brate ne vredjam ja sad sve modove nego ovu dvojicu sto sam bio nabrojo to su degeni

Ne diraj meni wasdu I sesija,dobar si lik,tolokoso je dobar lik,raptin je sesi,neka tako I ostane.Nijedan mod nije banovo bez razloga,veruj mi.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Nemas prava da trazis unban za drugog igraca.
Tolokoso vrlo dobro zna zasto je dobio mac ban.
Lock.