Unban

Nick u igri:Kurta97
Razlog bana:X-ray
Trajanje bana:(IP vam je banovan sa servera.Razlog:Hackovanje - X-ray
IP adresa:31.185.117.162
Admin koji vas je banovao:Neznam
Vreme bana:23.12.2013
Slika: http://3.ii.gl/lrCFAi.png

Dodatni tekst: Stvarno neznam zasto sam banovan i zasto je razlog x-ray ?! nisam iso rudarit ima 5 dana.
Banovan sam vjerovatno sinoc bez razloga tj. nisam bio na serveru uopste.Jutros JA kreten dodem sretan igrat MC kad ono pise Ban-ip.
Najgore od ovog svega je to sto ja igram preko wireless-a Tako da sad ni moj brat ni ja nemozemo uc na server(ip nam je isti).

Hvala sto ste procitali cjenim :slight_smile:
ip: 31.185.117.162
Moj nick: Kurta97
Bratov nick: Nokiaa

Hvala jos jednom :smiley:

Samo da dodam:evo ulazim na srv preko drugog Ip-a(komsijinog) i saznajem da su nam i nickovi banati razlog x-ray
moze odgovor ?

admin koji vas je banovao: Manic12
sledeci put kad budes koristio zray nemoj da iskopas 300 dmd-a za pola sata :smiley:

Iskopali smo ja i brat samo 8 dmd a imamo pun chest odjela od pvp(samo neznam odakle ostalim igracima ta odjela sto smo “Zaplijenili”)

Koristio si xray kao i tvoj brat, acc Nokia, acc Nokiaa, acc Kurta97 … Banovani zbog Xray-a, puni chestovi dmd-a…

Odjela su iz pvp kao sto mozes provjerit imamo oko po 15 sati na srv. od toga pola je bio pvp
sam razmisli da sam imo toliko dmd dali bi napravio odjela ili pi sakrio dmd negdje i pravio odjela po potrebi ?
mislim da to nisu razlozi i mislim da bi ti to trebao znati

I mislim da bi trebali dobit 2 sansu !.

Zasto trazis drugu sansu ako mislis da nisi… od koga si uzeo onakve armore i kako si mogao tako brzo da ih ubijes, koje si ti armore onda imao ?