Unban zahtjev Hiresk

Vaš nick: Hiresk
Server: Global
Razlog bana: igranje vise igraca na acc
Trajanje bana: Temp
Vreme bana: pre par dana, nisam bio kuci
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Hteo sam da se zalim u tiketu jos kad sam dobio ban ali stvarno nisam imao snage da se mucim i raspravljam, igrac NEPTOR_ je pisao po chatu kako mu igra mladji brat na acc i kako mu kopa da bi provocirao nas ( moju ekipu ) da se nalozimo i prijavimo ga bezveze, posle par dana ja napisem u chatu da mi je jelena igrala na acc sinoc da bi njih isprovocirao da se nerviraju isto kao sto oni rade jer se triggeruju ko ludi, medjutim martin to slika i kaci forum i gerson me banuje na osnovu tog dokaza. Murske je pisao tiket sa Kamberom i rekao mu je celu pricu i to je reseno, zasto bih ja sam sebe prijavio u chatu ako znam za taj tiket i na accu sam Freeman i bacio sam preko 300e i imam 5m iskopanih blokova? To je isto da sad napisem Kamber mi je na acc evo ga kopa i dodje neko banuje me kao dokaz, kaznjen sam za cist sarkazam i sprdnju i volio bih da dobijem unban, hvala

koga boli sto si dao 300e i iskopo 5m blokova, rekao si i na discordu da ti kopa jelena na acc, ne znam zasto sada trazis unban i lazes u temi… receno je da ti niko ne sme ulaziti na acc a ti si to prekrsio

Au sine nije te niko pitao jesi ti dao 300evra ili ne.Nece te unbanati vrrv zbog para…NIko te nije terao da kupujes rankove scp itd its…ban ostaje

odbijeno, ban mora da istekne.
lock

ovo je samo izvlacenje iz cele situacije, dokazi postoje da je tebi jelena kopala na accu, i sam si priznao u chatu to je tvoj problem nije nas niti od modova, ja iskreno mislim da ban treba da ostane da se nauci igrac kako da se ponasa i ne krsi pravila, pricao si i u pozivima kako ti kopa po accu itd itd…

Unbanajte ga zasluzuje drugu sansu

Pozdrav

Javno ste priznali u chatu da ste prekršili pravilo, potvrđujući i prijave koje postoje na tvoj nalog.

Zahtjev za unban se odbija.