Unban zahtev

Nick u igri: Mire
Razlog bana: cetovao sam u areni
Trajanje bana: ne znam
IP adresa: 192.168.0.1
Admin koji vas je banovao:nisam siguran ali mislim da je manic12
Vreme bana: Banovan sam 27.1.2014 misli da je bilo oko 3h
Sada sam posatavio unban kako je napisano da treba.

[quote=“stositakav” post=11605]Nick u igri: Mire
Razlog bana: citovao sam u areni
Trajanje bana: ne znam
IP adresa: 192.168.0.1
Admin koji vas je banovao:nisam siguran ali mislim da je manic12
Vreme bana: Banovan sam 27.1.2014 misli da je bilo oko 3h
Sada sam posatavio unban kako je napisano da treba.[/quote]

Citovao si u areni , ubio oko 1000 ljudi u Areni , dosao na top 7 najboljih u areni, i trazis unban ? !!! OMGGGG
Znam te ja , i pre si citovao … EPA VIDIS OD UNBANA NEMA NISTA !!! Lolz, dosao si na server , i 'ladno korustis cit … Ajde NE !! Prvo si trebao da znas da se zbog ovog dobija ban , ali NE Ti SI MISLIO :
Ja cu da citujem , mene bas briga , nece me otkriti !!
I sad kad si dobio ban , odma` trazis unban na forumu !!?? A da te nisu banovali , ti bi nastavio da citujes .
I bas zbog toga , Ja… predlazem Manicu I Batici , da te ne unbanuju !

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

E pa da vidis ti kao prvo nisam ubio preko 100 ljudi sa citom nego samo jednom sam to iskoristio kao drug ja to sranje od cita i ne znam da.koristim i to mi nije ni zanimljivo! Vidi ti u areni koliko loses imamo od toga su 80% od citera, a ja sam od 65 ili koliko sam ih vec kil samo je jedan kil bio sa citom!

Cekaj, jednom si koristio cit, pa obrisao, pa si se popeo na 7. mesto? Pre nego sto si banovan? Niko te ne bi banovao da te nije video, a kad si banovan imao si cit. To znaci da si imao it sve vreme. Malo bolje smisljaj lazi…

nije laz i kada sam banovan nisam imao cit tacnije na 7. mesto se nisam nimalo popeo zaslugom cita nego sam igrao arenu ko konj? pre toga

a ako si ti sada na serveru dodji u arenu da vidis sta radi citer ja bi ga rado snimio ali mi ne radi program za to pogledaj ovog andrejcar nimalo ne cituje aa?

Ja sam Alarg, i imam pametnija posla od Minecrafta trenutno… (khm, WoT…) Salim se, mada ti mogu ja leepo pokazati sta se moze kad se hoce :wink: Nisam bas najbolji u PvP-u ali znam da dominiram kao niko :slight_smile:

Aleksa khm … Svi znamo ko je najbolji PvP majstor na Serveru :wink: HAHHAHAHHAHHHBAHA … xD
A i Mire , nemoj sad da lazes , secam se da si svaki put koristio cit …
A i na 7 mesto si se popeo jer si koristio cit … i sad nemoj da izmisljas da ti ne radi program za snimanje … i nemoj da lupas da ne znas kako se koristi -_- . Da ne znas , nebi ga ni instalirao…! Ali OK , neka Manic , i Batica odluce …

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

ti popadija mnogo pametujes nisi igrao minecraft najmanje 30 dana sa lupas nesto secas se ti necega nisi ni igrao na 1.7.2 nemas ti cega da se secas ti se samnom nikada nisi ni borio u pvp mozda jesi u 1.6.4 a tada nisam ni imao armor stoga mnogo pametujes

a sto se tice programa za snimanje meni ne radi ja nisam rekao da tebi ne radi ali cu sledeci put snimati fonom

Bićeš unbanovan, nemoj da ti se ponovilo.