Unban zahtev - B0ga_

Vaš nick: B0ga_
Server: Podserver/Global/TS3/Discord
Razlog bana: nedozvoljena sredstva (receno mi je kasnije da je fast mine)
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC
Vreme bana: 09:44 18 mart
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: receno mi je od strane Kambera da sam banovan za fastmine. Ja vise od 40k-50k blokova na dan imao nisam, kopao sam ujutru po vasem vremenu zbog vremenske zone, razlika je u 8 sati. Iskopao bih lb rudnike koje imam svih 4, iskopam 2-3 rudnika vecinom i jedan dan sam iskoristio oko 5 reseta rudnika za lb rudnike(insta mine sa eff7), i nakon toga bih se prebacio na S eventualno mozda N(instamine sa eff7), p1(instamine sa eff7-eff6) i po (instamine sa eff7-eff6). ako ste preko anti cheata gledali, mozda ima problema zbog delaya koji imam, zato sto sam iz kanade pa mi ping varira od 150 do 170.
Edit: ako me je neko snimio da sam koristio fast mine, postujem, ali koliko mi se cini videa nema.
Banovali ste decka bili za cheat koji ste nasli u svom anti cheatu, a kada je pokazao svoj POV, da li ste mu unban. Mislim da apsolutno nema smisla bez provere da mi date ban. Znate svoj posao, ne treba nista da vam govorim, ali ja iz svog iskustva, bio sam mod na jednom manjem serveru koji je imao anitcheat, i receno je da se ako se vide ne pravilnosti kod odredjenog igraca u anti cheatu, licno treba da se proveri u vanishu

Ovom rečenicom si apsolutno sve priznao. Ako već nemaš Fast Mine sigurno ne bi očekivao da te neko i snimi ili tek ne daj bože da ispoštuješ snimak kao što si rekao. Zamisli… Nema potrebe da lažeš

Zahtjev za unban se odbija. Sve daljne teme će biti sankcionisane