Unban za mene zzirPanda13

Manicu ja sam cuo ko je prvi unistio nod ispunices mu zelju a ja sam ga prvio unistio :smiley: sa Acom i moja zelja je unban ako oces slozice se i neki sa mnom dole u komentarima sekcije :stuck_out_tongue:

Dobio si ban zato sto si koristio NODUS
-.-

slazem se za unban a i takodje sam cuo za tu zelju ko unisti nod a i zzir je obrisao nodus nema ga vise :smiley:

PRAVDA ZA zzirPanda13 :smiley: Ajde unban ga bice dobar nece vise koristiti nista :smiley: Naucio se pameti

Borko ko 1. ZNAM ZASTO SAM DOBIO BAN ko 2. MANIC JE REKO DA CE ISPUNITI 1 ZELJU KO JE 1. UNISTIO NOD ko 3. PALI

haha ja nisam video kako on igra i sve to ali sam cuo da on je mnogo dobar pvp pa ae dajte mu jos 1 sansu , svaki zivi covjek zasluzuje po 1 sansu

Alo ceo server se zalio na njega!Necu da se upustam u tako nesto, kao izbriso je nodus i ti izgovori!Nije fora, i sve jedno ako ga unbanujete on kod sebe jos uvek ima god armor (na sebi ili u end chestu), a i ako ga unbanujete napravili ste ogromnu gresku!

nez sta vam smeta ali ja ocu da zapoznam taj igrac sta se svi protiv njega kako naprimet ti i lukapn00, ja sam za da ga unbanju nez zatebe svaki zasluzuje drugu sansu u zivota tako i tu pozz :slight_smile:

NODUS , nema , ti si dobio ban ip zato sto si preterao , i zato sto si killao sa /fly! (dok si imao premiuma)
a ti charleskin svejedno znamo da si zdog101 ili bar neko od njegovih drugova , ti se ne pitas uopste.
a mnogi su banovani zbog nodusa pa nisu unbanovani a ti koji si bio najveci nodusar , hmm ne.
i da , nisi unistio nod srusio si jedan f home iz kojeg smo skoro pa odselili :smiley:

LukaNS tad jos nisi igrao na serveru , cuti.
XXIVIASTERXX dok si bio ally sa NOD hteo si da banuju zzira , malo djavola je obrisao nodus ustvari ti samo oces da skupis nodusare kao ti u tvoj faction.

Nema sanse da ja kazem da on treba da bude unbanovan!On pod 1.Koristi nodus
2.xXIviasterXx ima nodus samo sto nece da prizna
3.Nemoj da seres iviaster kako on nema nodus i kako ti nemas nodus
4.Smucili ste mi se obojica!

lukapn ti mislim da je to ali nije ti se samo plasis jel je zzir jaci od tebe i usro si se luka
a ti alexa00 nemoj da pricas da neko ima nodus ako neznas prvo e snimi ali neznam kako moze da se snimi neko da ima nodus ako nema ali pokusaj i kao kad snimas on tvoje emisije kao onda isljucis nodus pa kad zavrsis ukljucis ga.
I alexa ti si pisao u gace kad je on igrao na ovom serveru tako da nemoj da pricas kao dosadan je sa nodusom
i luka sta si ti sve radio sa nodusom pa te nisu banovali tako i on zasluzuje i plus si koristio bag na serveru kako bi duplirao zabranjene armore i delio celom nodu i pls si glup aj bar kad slikas iskljuci nodus na svakoj slici imas okvir od nodusa tako da tisina!!
ZZir je pitao admine i ownere da dobije unban a ne tebe alexa00 i lukapn!!

Xxviasterxx alexa je ovde od , dugo dugo , ti si pisao u gace kad je on igrao , ti igras ovde od global restarta poslednjeg, a on igra mnogo pre tebe. I ja , a zzirpanda je poceo da igra po sredini servera i XXIVIASTERXX proveri svoje postove na forumu dok si bio enemy sa zzirpandom molio si mene da ga snimim majmune.
SAMO KENJAS SMUCIO SI NAM SE VISE! ja protiv zzira nisam imao nista bio mi je najbolji drug na serbu dok nije izasao iz f i poceo da koristi NODUS!
od 1.5.3 sto se mene tice neka igra , vise me nervirate vi koji ste plakali da ga banuju a sad serete a niste tad bili ni na serveru , ili niste bili , ili ste i vi plakali da ga banuju. Ja protiv njega sad bas nemam nista ako je prestao s nodusom , ali protiv vas imam jer ste majmuni koji samo menjaju strane i prodaju se za 50 dinara.
I SAD NEKA ME BANUJU ZBOG VREDJANJA ; SLOBODNO , REKAO SAM SAMO ISTINU OD SVEMU!
A zzirpandu nek unbanuju od sledece verzije , nemam nista protiv. a i uglavnom ceo NOD skoro se slozio da ga unbanuju , ali tek od sledece verzije jer tad nodus nece psotojati.(nece se vise praviti novi nodus za nove verzije)
a znate kako znam , pa i ja sam dobio ban sto sam koristio nodus , ali mnogo koji su mnogo vise cheatovali i od mene i zirpande13 , nisu jos banovani.
XXIVIASTERXX NISAM JA DELIO ARMORE TVOJ DRAGI DZUKAC JE TO RADIO RETARDU , SVE JE VAMA DAVAO , NEMOJ DA KENJAS VISE RETARDU BOLESNI SMUCIO SI MI SE NE IGRAS NI 2 MESECA CE DA PRICAS NAMA KOJI IGRAMO DUZE OD TEBE PA SIGURNO 5-6 MESECI (MOJ SLUCAJ) A TI IGRAS 2 MESECA , I ODMAH SI POCEO S NODUSOM I NE GASIS GA , I ZA TVOJU INFORMACIJU DOBIO SAM BAN , A I TI BI TREBAO I TO DUZE OD MENE JER SI BIO OPOMENUT A NASTAVIO SI DA CHEATUJES.

I OPET KAZEM , BANUJTE ME SLOBODNO , ALI JA NISAM MOGAO DA ISTRPIM OVOG DEBILA!!!

P.S. Ovom xxviasteruxx treba da se skrati jezik.On ociledno nije za nista , jer samo leci komplekse tako sto ovde sere. Hvala lepo al tako je!

lukapn00 nemoj da kenjas vise, ti si mi davao te armore dok nism znao da su zabranjeni i ti si mi pokazao kako se dupliraju i ti si mi otvorio tvoje cest u tvom f home da vidim sta imas imao si 3 staka good armore i ti si jedini koji ovde kenja nesto, a to sto si ljubomorasn kad si mi plakao da dodjem da ti pomognemda ti ne sruse f home.

Tvoj dragi dzukac je to radio majmuncino jedna , a da , pa ti ga mnogo volis pa ne smes da ga prijavis nego mene ovde optuzujes , teraj se u kurac govno jedno!
NEMOJ DA KENJAS MAJMUNE JEDAN JEBEM TI SVE TO JE DZUKAC RADIO NE JA ON JE IMAO 15 PUNIH CHESTOVA SA GOD ARMORIMA NEMOJ DA KENJAS MAJMUNE DEBELI!

ha kazem to sto jeste a za 3 staka armora aaa? Govno debelo!!!

HAHAHAHAHAHAHAHA xXIviasterXx nemas pojma ko je ovde govno debelo!Nemas prava da nekog napadas ako si sam citer!

HAHAHAH OVO JE VISE KRAJ MISLIO SAM DA VAM POSDEDIM DRUSTVO ZWORD99 TTSAND I TE NODUSARE ALI SAD JE BILO DOSTA SAD CU DA MU POSLAJEM NA MANIC12 SVE SLIMKE INACI JA NISAM ZDOG101 NEZNAM NI KOJ JE TAJ SAMO ZNAM ZZIRPANDA13 … ALI SAD CU DA POSTAVIM SLIMKE I ZWORK JE PRIZNO DA URADIO WITHR NA SPAWN I TO JE ISTO MNOGO KAZNIVO I NEZANM JA MOrAM ISTO DA KAZEM DA LUKAPN00 JE VELIKA BUCA I STA DA KAZEM … MANICU MORAM DA RI POSALJEM 3 slimke ili 2 nezz da vidis nest … :slight_smile: pozz svima i zelim pande unbann …

laguje malo ali to je to … i posle kad zavrsi vide ozwork me ubio -.-(sa fly) nek vam kaze xxiviasterxx

Manic12 , Batica drugi videa cu da posaljem vam na skype na ts ili na nes drugo zasta nece tu nez sto …

Zasto ti bas zelis unban za zzirPanda13???

TO me zanima

Manic12,Batica molim vas vec da se ne spamije u ovoj temu i sve to … da se odluci dali ce na zzirpandi13 da se dodeli unban ili ne … ???