Unban Wena

Nick u igri: Wena
Server: Global
Razlog bana: Dodi na TS3
Trajanje bana: Perm
IP ban: Da
Vlasnik/Moderator koji vas je banovao: TheDuliX_
Vreme bana: 2.5.2020 u 20:19
Zašto mislite da treba da dobijete unban: Nemam TS3, a neće ga biti moguće ni instalirati uskoro, nadam se da razumijete. Znam da ste me banali radi provjere, ali to nije razlog da uključujete i druge igrače za to što su bili u kontaktu tj. u komunikaciji sa mnom. Da počnem iz početka. Otvorio sam lucky block i dobio x2 sell, točnu cifru od sekundi nisam vidio, ali je prva brojka bila 3. Čim se vidi onaj tekst koji ti kaže da si dobio x2 sell rade ti refleksi i počneš sellati da stigneš što više. Znači moglo je biti ili 30sec ili 300sec. U prvoj minuti sam sebi sve sellao i odlučio pomoći drugim igračima da iskoristim tih maksimalnih 300sec ili ti 5min. I tako su mi se javljali, a ja sellao i payao im. Nakon što je prošlo tih 5min vidio sam da x2 sell je još aktivan i rekao sam jednom igraču, pošto je već bio spreman, da prijavi taj bag. Znači nakon 5min smo ga prijavili. Nakon toga došao je TheDuliX_ i rekao mi da više nikome ne sellam inače ću biti kaznjem te da će se taj problem riješiti kad će se server resetati. Nakon toga svi igrači koji su me pitali da im sellam sam ih ODBIO. Nisam više nikome sellao nakon što je TheDuliX_ došao. Ako trebate priču još u većim detaljima, pitajte me što vas zanima. Iznio sam samo najbitnije ovdje. Niste trebali kažnjavati i banovati druge igrače zbog nedostatka informacija, zato što niste bili tamo u tom trenutku kad se to dogodilo. I zadnje, molio bih da mi se odgovori, kako sam ja mogao znati u tih prvih 300sec da se radi o bagu?

Ovako kaze pravilo: Iskorišćavanje bagova igre ili servera i njihovo neprijavljivanje administraciji je zabranjeno. Bolje prijavite na forumu sve što mislite da je bag, odnosno sve što vam je čudno kako ne biste bili kažnjeni. Nisam iskorištavao bag jer u prvih 5min nisam znao da li je bag i prijavili smo bag.

Zahtev za unban odbijen.
Moraš doći na TS3.

Lock.