UNBAN TvojaMama

Let me tell you a story…
Bila jednom jedna grupica igraca( ja, Funk , Aki) koja je imala super-ultra-mega kul neprobojnu kucu sa forcefieldom i reinforced blockovima. Jednog dana nasa grupica odluci praviti advanced machines(one koje nisu banovane) :D. Za jedno 2 sata, ulogujemo se mi na server, samo da bi padali u void i crashali server. Popricali smo sa Baticom i on je rekao da smo zabagovali chunk, od kojeg server crasha. Nije rekao da ce iko od nas dobiti BAN, nego da ce nam se accountovi izbrisati i da ce nam neki admini vratiti stvar. Mi smo se slozili i sve je trebalo biti sretno, dok ja nisam saznao da moj account nije pravilno izbrisan. Zamolio sam Jovana da mi ga ponovo izbrise i on je to uradio, ali ponovo, zbog nekih plugina, nije radilo :frowning: Jovan mi je rekao da udjem na novi account. Sljedeci dan ulazim u server sa nickom TvojaMama , i kaze mi da sam dobio ban , a razlog je bio : Isao si ponovo ondje gdje nisi smio ici :stuck_out_tongue:
Ja na zabagovani chunk nisam isao 2 puta, vec mi se acc nije pravilno izbrisao.
Tako da molim za unban i povratak stvari ,
Unaprijed hvala,
-TvojaMama ili DzoBanana

Posle globalnog restarta sve ce biti ok nemoj da brines

A kad ce globalni restart? :evil: :evil: :evil: :evil: :lol: :lol: :dry: :dry: :dry:

Čitaj pa ćeš znati
http://www.serb-craft.com/site/index.php/sr/forum/obavestenja/478-global-restart-januar-februar?limitstart=0#2479

Hvala :smiley: