Unban na nick Dreygo - False ban - pt.2

Vaš nick: Dreygo
Server: Global
Razlog bana: Nedozvoljena Sredstva
Trajanje bana: Temp
Vreme bana: Juce
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Muhamed mi je vec odgovorio na temu, samo mi nije jasno kakav speed, kakav velocity, ako me je anti cheat snimio, zelim validne dokaze za to, jer imam pravo , logicno. Drugo svestan sam da mi je ping svo vreme bio okej, ali nije mi jasno kako je anti cheat detektovao tako nesto. Dodajem na ovo da od Muhameda nije bilo fer to sto me je nazvao “varalicom” i pricao kako sam “pokrio svoje varanje” jer to stvarno nije u redu od jednog moderatora, a sa strane sam svestan da sam palio minecraft preko T-launcera i da, ne samo da nisam imao nista drugo upaljeno, nego ni ne znam da upalim cheat. Ako zele moderatori svoj PvP na T-launceru mogu dokazati share-ovanjem screena na discordu u vreme kada su moderatori ili admini u mogucnosti. Peace.

Slazemo se sa njim,ja ceo život igram na t laucheru nema nikakvih bagova nicega stvarno zasluzuje unban znam ga da ne cituje na snimku gde je je reportao cisti se vidi da ne cituje samo je povećao fov na 120 da bi izgledalo da udara sa 6 blokova.zasluzuje unban Hvala.

fov 94. peace npc

i kaze se sve vreme da ispravim tebe i @Muhamedcsharp

Obdija se i ova i svaka naredna tema koju postaviš.