Unban MAC-TedTEDStar

Vaš nick:TedTEDStar
Server: Podserver kit pvp
Razlog bana:Nedozvoljena sredstva
Trajanje bana: Mac
Moderator koji vas je banovao:Samirs
Vreme bana:16:55 27.06
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:Zelim da mi braca igraju jer mi je brat uplatio na svoj acc preko 30 eura I mislio je vise ja Sam upalio reach da isprobam jer mi je poslao drug I nisam verovao jer serbcraft ima jak anticheat pa htio Sam da isprobam I nisam htio da koristim iz hloupotrebe (turnire,prison,skypvp. It’d.
.) Samo Sam hteo da isprobam na 15minuta I da izbrisem cheat I da nastavim sa normalno igrom.
Plus svi mi drugovi igraju serbcraft Username1219965, Skeva,arbaaz,whythebot plus moj brat Quagmire. I uskoro mi istece rank na prisonu kao I mom drugu I planiramo da uzmemo po Jos 2 ranka meni I njemu da mozemo da igramo ovu sezonu I da se zabavljamo. I ako treba neki dokaz da uplacijemo rankove poslacu vam broj na koji uplacijemo I igram vec 6 sezona I nisam nikad imao probleme sa cheatom jer nikad ih nisam koristio niti cu. Samo se nadam unbanu do mogu da nastavim sa igrom kao I svih ovih sezona.
Veliki Pozdrav. Srecan Letnji raspust.

1 Like

Nece te unban ja sam prosle god upalio x ray da vidim je l mi spawna krave negde u bazi na factions i uplatio sc mastera pre toga 4D i banuju me propalo 15E

Zahtev odbijen, odgovoreno ti je već!