Unban JettEvolve moj POV

Vaš nick:JettEvolve
Server: Global
Razlog bana:Nedozvoljena sredstva
Trajanje bana: Temp
Vreme bana:2 ujutru 27.2.2023
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Gagulaa RAPE SERIES - YouTube u prilozenom videu vidi se da igram na salwyr clientu gde se jasno vidi broj blokova sa koliko udaram( gore levo).

4 Likes

Sve se lepo vidi, salwyrov client lepo detektuje da je maksimalan hit bio 2.96-2.98, moj predlog je da u buduce saljete screenshotove iz vaseg “serverskog anti-cheata” jer mi, kao igraci nemamo pojma sta tu pise, a i pitanje da li uopste i postoji :slight_smile:

5 Likes

Nebitan broj blokova, koristis hitbox

zile moj mali haker

Ja se nadam da razumete da vam je ovo znak da trebate da krenete manje da se oslanjate na taj serverski anticheat koji uopste ne valja. Jer sta je taj “anticheat” detektovao u ovom fajtu? Da nije snimao, dzabe bi mu samo otisao account. Sve je cisto ovde. Bas me zanima sta ces kamberu ovde sad da uradis, ovo vam je ko zna koj po redu false ban.

jedini false ban je za igraca ronisjo!!!

1 Like

Sve se lepo vidi, gagulin pokusaj namestanja bana, sve je ovde cisto!

1 Like

Na 0:45 kad Gagula gleda u f5 modu za reach igrac JettEvolve je bukvalno jedan slab iznad njega kad on silazi i krece da trci i tu ima dometa dok je iznad njega da ga hita sto je logicno nidje veze false banate i kazete "Anti cit je detektovao " koji anti cit bre sramota!

Serb-Craft Anticheat i fals banovi moderatora :smile:kao sto sam i rekao u ovoj temi ako se dobro zagledate u njegov reach mozete videti da je igrac postigao hit od tacno
Screenshot_20230227_134513
Mislim da bi nas dobri moderator Kamber_yt mogao prestati da false banuje igrace i da laze da postoji neki anticheat

Pozdrav

Tvoj ban je svakako bio na granici.

Nakon provjere cijelokupnog POV-a dobio si unban. Kada budeš na serveru isto tako ću ti podjeliti SC Poene kao kompenzaciju.

1 Like