Unban george208

Nick na serveru:george208
razlog bana:Hakovanje Xray
vreme bana:22.12.2013 11.40h
admin koji vas je banovao:mislim Manic12

ovako: ja igram 3 godine i ni jednom nisam dobio ban i kad sam imao hack a sad kad iskopam jebenih 6 dijamanata onda dobijem ban pa jebiga ne banujete onoga koji ima pune chestove dmda nego banujete onoga koji samo kopa.Koliko ljudi niste banovali kad su kopali a nalazili su stackove dmda a neko ne sme da ode u rudnik zbog vas.

Pravda za Dzordza XD

Unbanujte georga , on je dosta dugo na serveru , veran je igrac ,i doveo je dosta igraca na serveru !!!

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Nije bitno koga je doveo na server. Kako moze da bude veran igrac ako je koristio xray i isao direktno na rude. Ja sam te banovao.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Batice jel ti ni na jednom serveru nisi naisao na redstone i dmd i iron
ja sam naiso na dmd zato sto sam nasao redstone a gde ima redstone/a ima i lave a gde ima lave ima i dijamanata.
daj brte kolko ljudi je dobilo unban zbog mnogo vecih hackova a ja dobio za nista
UNBAN ME PLSSS NISAM KRIV

Da, george, oko y=15 i nize se nalaze dijamanti, redstone i jezera lave… Imao je srece, pustite ga… :frowning:

Zbog kojih vecih hackova. Imao si xray gledao sam te mozda 5-6 minuta. Vrtis se tu nesto, a onda kad pocnes da kopas iskopas pravo na rudu. Fora je u tome sto ti nisi stigao mnogo da iskopas posto smo odmah provalili da imas xray. Stvarno je nemoguce da smo i ja i plugin pogresili.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Daj bre koliko ljudi naleti na rudu pa im nista ne radite

I sta ja sad ako naletim na iron u nekoj rupi to je xray a?
Daj unban me plss

I da imate li vi dokaze da imam cit?

opametite sa se citom ne isplati se koristiti ga,posto su 50 igraca dobilo ban, ni njima se ne isplati da banuju 50 igraca sa svog servera ali oni oce pravedan server. George ne kazem da imas hack, nego kazem u slucaju ako ga imas bolje ga brisi jel ako si i sam rekao igras 3 godine, ne isplati ti se da dobijes ban posle 3 godine i nekoliko uplacenih rankova.

O tome ti pricam.
Ja nebi uplacivao rank za dzabe.Uplacivao sam rank zbog gm,fly i tkao nekih stvari.Od otvaranja servera dao sam vam blizu 20.000.Kupovao sam rankove i skilove da nebi morao citovati i sad da dobijem ban za 6 dmd a ne banujete i nepretite one koji nadju po 50 za 10 min a ja sam od kad se otvorio server nasao 12 dmd u rudniku za 2/3 dana na serveru i stalno ste pratili mene sto ne pratite nekog drugog koji je vise puta prijavljivan za hack nego mene koji nisam ni jednom bio prijavljen.
UNBAN MEEEEEE

Unbanujte georga , stvarno ljudi pola sa server cituju , a vi ste uhvatili njega jer je iskopao 6 dijamanta , a ovi sto imaju vec po 4 enc jabuke . Odakle njima toliko zlata ???

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

E ljudi znaci hvala vam sto me podrzavate ali izgleda da ce se ovo oduziti.
Daj boze da me unban.

UNBAN GEORGE-A!
UNBAN GEORGE-A!
UNBAN GEORGE-A!
UNBAN GEORGE-A!
UNBAN GEORGE-A!
UNBAN GEORGE-A!

Pustite te price, i ja kada sam igrao survival pre nadjem dmd-ove ali ne tako kako neko moze da nadje, neko ko hackuje, ukoliko za nekog nemamo dokaze a mislimo da hackuje ne banujemo i nista ne preduzimamo vec nastavljamo pracenje i kada imamo dokaze onda tek sledi ono sto se zove BAN !

I malorpe smo uhvatili ban jozu , razog : xray, javio se i molio me da mu dam unban ali nema unban, Ali njegov najveci problem je bio to sto je on bas danas uplatio creatora i iskopa prvih 10 dmd-a sa xray a ja sam ga ban… Isti slucaj… A plugin je veoma precizan, testiran je i radi perfektno i tacno zna kada imate xray a kada ne…