UNBAN-andrija2332 ADMININ ODGOVORITE!!!

Nick u igri:andrija2332
Server: Survival
Razlog bana: Hackovanje-xray
Trajanje bana: perm
IP ban:Ne
Vaša IP adresa: (samo ako je ovo gore Da)
Admin koji vas je banovao:LorD_kass
Vreme bana:oko 17:00 danas
Zašto mislite da treba da dobijete unban: Zato sto sam pogresio izvinajvam se i zelim da igram sa rankom creator :slight_smile:
Igro sam mc i video andrija dodj ida te pregledamo na ts tako je reko lord kass ksinuo sam team wiever i dao mu sve da mi pregleda u tom trenutku tata me je zvao morao sam da mu pomazem i reko je da gasim ali sam ostavio upaljen laptop da lordkass sve vidi i kad sam se vratio video sam da sam banovan ne znam ni kako je nasao xray nista nisam imao u folderima ni zasto XRAY hackovanje ako nisam kopao na tom acc sa xray ne razumem nisu me videli samo provera i odjednom ban za xray zeli da mi lordkass obrazlozi i priznajemi mao sam pre xray pa sam ga orisao encu vise nikada kunem vam se molim vas uplati osam samo pre 3 dana creatora molim vas unban izvinjavam se svim moderatorima.!!! unban pls niste me videli da kopam sa xray na andrija2332 kako ste me onda ban plsss unban xD :smiley:

samo da kazem kako lord kass ima pravo da me ban ako me nije video da kopam sa xray ili tako nesto da mi postaiv dmd pa se ja odma okrenem i iskopam ja mislim da i ako npr da sam imao u folderima dok me je proveravao on nema dokaz da sam ga kroistio moze tu xray da stoji al ida ga ne koristim ali svejdno nisam ga ni imao zelim samo da mi obrazlozite i molim vas ako moze unban samo sam pre 3 dan auplatio creatora a nisam hackovao na acc andrija2332
MOLIM VAS OBRAZLOZITE ADMINI

Ako imas xray u folderu (ne vezano da li si ga korisgio ili ne)dobija se ban.Jedino moze da te spase Kassova dobra volja,koja je bila prisutna kada je unban SPVP.
:slight_smile: