Ulazenje na drugi nick!!

Neko non stop ulazi na nick od mog druga Djordjeta !!Njegov nick je djordje596.Molim vas da to resite jer tako ulazi i vredja druge igrace!!!

Pa, vjerovatno mu je neko provalio sifru,ili on to radi, pa se pravi kao da nije on…

Evo andrej da ti ja pomognem ja znam ko je to…SLIKE NEMZNAM DA STAVIM ALI ZNAM DOGADJAJ…Ovo je cista mudrost…
Igrao sam na SERB survival i bio sam u svom f home…TeRzA je dobio creatora ujutru i mogao je da udje na 2 nick(Kao member i kao Creator)
On je bacao potione na mene i moje igrace.Kaze on da se sali.Ja sam mu oprostio.Dok sam bio AFK on je stavio enemy i opet je gadjaj moje igrace a ja sam naravno bio tu.Dosao sam i onda je odmah stavio ALLY.Rekao sam da ide na forum i stavio je 2 nicka creatora(DjordjeCar i Djordje596).Opet sam stavio da sam afk a on je kod mene bio u fakciji kao member a kao creator smo bili ally.Opet je stavio ENEMY i pokusao je da se sa nickom TeRzA de je bio creator tpa do sebe gde je bio MEMBER.
Onda sam ga ja ubio dok je bio u mojoj f kao member i onda je on dosao kod nas u fakciju i rusio je dok je leteo.Pozvao sam alexa_00 i DiamondLord i odmah su dosli.Svi smo slikali ali on je promenio nick u DjordjeCar.Uspesno smo se odbranili. "Evo kako sam znao da je to on i ako je menjao nick.Klan Evilmens je bio njegov klan u kome je jedini on bio creator.On je ispao glup a i dalje je ppricao kako on nije terza.E a kad sam mu sve sjebao (Ne zelim da pricam o tome) pobegao je i nije se vracao :))) Eto andrej JA TI POMAZEM a ti mene grifas i nerviras.I Stitim ti drugare…Imaj ar malo postovanja.

Hvala,ali ja znam da je bio terza ali pored terze je neko drugi provalio sifru i vredjao nas !!

I sada su mu promenili pass :’(

I meni je neko provalio u acc dok nisam smeo da igram komp od ponedeljka.Drug (thekillboy27) mi je rekao da mi je neko ulazio.

E ako su promenili pasword to se kaze owneru i on ce sigurno da provali pasword i imacete nazad svoje rankove.

Andrej hvala sto me podrzavas ali ce gobal restart uskoro pa cu ulaziti na nick DjordjeCar. :smiley: Pozdrav…

kao prvo TeRzA ima cit to znate
kao drugo sa citom moze da kopira igrace i da minje nick ali i kad ga vidis neznam da pise george208 a on je terza
kao trece ako je uplatio na jednom accu terzi creatora onda na svakom TeRzA ima creatora nemoze jedan TeRzA member jedan creator i ako je vec u igri nicku TeRzA vise niko nemoze uci na njega

TNT ne razumes,neko je djordjetu usao na nick!!!

Svi koji imaju problema sa ulaskom na nasim serverima. Ukoliko ne mozete da se setite sifre obratite mi se preko privatne poruke sa usranem i passwordom koji hocete.