UKLONITE POENE

Ovako ja zelim da kupim Creator Rank.Moj stari nick je bio david123 Vecina me zna.Moj novi nick je cve916 u minecraftu.Uklonite POENE jel mnogo treba da se skuplja 5000 znas sa je to MNOGO.Znaci da ja trebam sad da kilnem 5000 ljudi ili da pobedim u areni TO je MNOGO da bi osvojio RANK posle uplate.Ja bi Zamolio OWNERE servera ako bi to bogli da iskljuce sa servera da toga vise nema POENA.HVALA :slight_smile:

Sto da uklone , to nije mnogo , sta hocete da svakog meseca imate free rank , pa to se skuplja 5-6 meseci ako ne i vise , i zasto da uklone kad je to jedna od boljih stvari.
Ne mora samo arena , ides vote za server , provedes sate na serveru , ta tri se bonuju , a za Survival Games pretpostavljam da ce se vise dobijati ako pobedis , jer je ipak to velika arena koja dugo traje :slight_smile:

Pa ti ako hoces da kupis creatora, dobijas creatora, nemoras da skupljas poene!

Idalje moze da se kupi rank preko uplatnice

Послато са GT-I9105P користећи Тапаталк 4 Бета

On nije dobro razumeo :smiley:
On misli da se prvo kupi creator,a onda skupi poene i tek onda se preuzme creator.
Ti poeni su ti free rank kad sakupis poena koliko hoces onda preuzmes free rank.

Kad imas poena dovoljno za rank ne moras nista da placas …

Tako je :slight_smile:

Admini,Lock temu! :smiley:

Lock, poeni nece biti uklonjeni vec njima nece moci da se kupuju rankovi nego neki pkaeti kao npr repair hand ili heal ili neki potion paketi ili hrana paketi .