Uhc

Ubacite veliki uhc za max 100 igraca i da se odrzava u 20h

To je kolko ja znam nemoguće jer serb nema plugin za to a i nema toliko igraca za to :side:

Modovi LOCK :slight_smile:

Super ideja ali nema plugin a igraca ima no zavisi ko ce da dodje

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Plugin za uhc ima ali se mora dodatno naplatiti kao poseban podserver
Ovo je trebalo da se uradi kada je bio 1.8 dok je serb bio u “usponu” sa igracima

Zar to nije UHCMeetUp ili tako nesto,iskreno to bi bilo ful jer bi tad Community mozda i uspeo da se totalno sastavi, ali ne znam,mislim da ne bi bilo toliko igraca za to.A I ovako samo u sklopu sadasnjeg UHC, jer da se sad pravi poseban podserver za to,to je trosenje resurasa jer ti resursi mogu da se iskoriste za neku drugu igru ( da se ne dodaju igre iste vrste ali razlicitog principa ).

Mogu lako nac plugin za to, nema potrebe da siris neke dezinformacije, ja cu ti nac potpuno optimalan u roku od 5 minuta… Ne trazi lok nekog predloga koj je drugi igrac pokrenuo.

Mogu lako nac plugin za to, nema potrebe da siris neke dezinformacije, ja cu ti nac potpuno optimalan u roku od 5 minuta… Ne trazi lok nekog predloga koj je drugi igrac pokrenuo.[/quote]
Slazem se, imaju i drugi igraci pravo na diskusiju, i inace samo mod moze da napise ‘lock’ jer jedino on to moze i da uradi. :wink:

Oni ce temu lokovati kad misle da trebaju, ne kad im vi kazete.

Msm da nemaju plugin za to a ni igraca

Dobro rekao sam da nemaju a to da mogu da nadju to je itekako moguce,mislim da sad vec treba da se LOCK?

AngelFight, mozda jos neko od igraca zeli da kaze.
Lock moze traziti pokretac teme ili ako mod odluci.
Slazem se

Da ali liku je vec sve objašnjeno sta ima vise ko da pise zar ne?

Ne treba ovo da se ubaci