Turnir i server neverovatno lose organiziran!

OVO JE NEVEREVATNO!!..
U pola turnir zalaga server na 10 sekundi i posle dok se pvpam ne pojede mi se gappla a jedem ju normalno?
Modovi nista ne rade nece ponovit ni fajtove nit nista, ignorisu svaki helpop od igraca i nece da pokusaju da poprave nesto da bude bolje za igrace. Stvarno nezrelo od sc-tima koji nece nista da poprave ili poslusaju igrace kad napisu neki predlog ali ipak znaju da muteaju kada neki igrac nesto opsuje ili nesto drugo dok je turnir, to modovi citaju a helpop ne? Odlicno ste to napravili pogotovo kada se na factions odes /warp turnir ima pvpa…
Potrudite se da nesto bolje napravite i poboljsate server ili ce ovako stalno bit i nece nista bit od servera D:

2 Likes

Slazem se ja kad sam bio na turniro ja sam udario neprijatelja i nije se priznao hit i bilo je kasno…

2 Likes

Apsolutno se slazem, nonumbers ignorise kada mu pisem u helpop da lik ne igra na tom accu, nece da ponovi fight ili ga banuje jer to nije dozvoljeno

2 Likes

Apsolutno se slaze, mene porta ja propadnem kroz teksture i kazem mu nece da ponovi fight…

1 Like

nonumbers bolje da se vrati na skajblok da redja blokove, za bolje i nije .i.

1 Like

slazem se sa svime, likovi odrze turnir i odu sa servera ne odgovarju na pitanja nista ne rade, sve pohvale za the duliksa i gmijo odgovarju uvek u helpop al ovaj shape of you i nonumbers useless totalno, nista ne odgovaraju ne resavaju apsolutno nista, pobedim turnir kazem prebacite rank ne oni odu, shape udje na sfc ja ga pitam nesto u vezi servera nece da odgovori a lik mu napise zz shape on pise zzz ne razumem zasto je on mod ako to radi i nista ne doprinosi serveru time sto niste ne radi, ovo nije nikakvo vredjanje njega ili bilo koga samo kazem jednostavno svoje misljenje. Onaj ko ne zeli da pomogne nekom igracu nema potrebe biti u stuff teamu @Batica

1 Like

da jos nadodam.
Od modova niko nista ne radi na ts ili discord kad ocu prijavit igraca bukvalno niko nista ne radi nitko ne pomaze bezkorisni svi. Recete mi stavi na forum al necu nego ocu da popricam o tome sto neko napise

Moram da dodam da je TheDulix odlican moderator i siroke ruke, uzeo sam sve iteme iz koth cratea jer je bio bug i prijavio sam mu to i on me nagradio sa cak 50scp.Velik covek svaka cast

2 Likes