TS - Aktivirajte se

Ovako, kad god udjem na TS sobe minecrafta prazne i nikad nikog ko igra minecraft nema, a kad odjem na server stalno pun. Zato bi molio sve one koji citaju ovo da dodju na TS, dovedu svoje prijatelje jer mnogo je zanimljivije i lakse kada pricamo nego da pisemo na minecraftu. Samo zelm da dolazite na TS kako bi sve bilo zanimljivije. Pozz

slazem se sa tobom ponovo tako da mislim da bi bilo dobro da ko je na serb craft naprimer survivalu neka udje i u ts grupu

Ne razumem ljude kojima je lakse da kucaju nego da pricaju, realno :slight_smile:

Nije TS prazan toliko bas on je pun sa WOT igracima ali slazem se sa tim da su mc igraci prestali da ulaze na TS ali boze moj nije smak sveta :slight_smile:

Nije smak sveta, bio je, :smiley:

Nego ipak je bolje kad nas ima vise na ts :slight_smile:

Ja kazem da mnogi udji na ts, vide nema nikoga i izadju,
Moj predlog je da kada neko udje na TS neka tamo i ostane, vjerujem da ce mu se ubrzo pridruziti i jos neko … :smiley:

Ma ja sam ti po ceo dan na TS pa niko ne dolazi :slight_smile: Mozda me ne vole pa cim me vide pobegnu haha :smiley:

Moraju da vise reklamiraju na serveru TeamspeakSerbia jer ovako ce da propadne

svuda gde je reklamiran server rreklamiran je i ts

Ma najbolje je da ugase TS3 i onako je non stop prazan imamo svi skype pa tamo nek idemo jbs TS3 kad samo koci server …

Pa i ja mislim da treba jedan da sedi malo duze da skupi jos jednog i tako sve da se svi skupe :smiley: I onda ce da bude i lakse za komunikaciju i za igru :smiley: