Trenutno stanje servera

Pozdrav, Moderatori Serb-crafta. Nadam se da citate ovo. Server ima 300+ igraca (svaka cast na tome sto ste ih vratili) ali od tih 300 njih 50% CITUJE. Koliko god kamber pricao da ima anti cheat koji zaustavlja fly i t d, TOGA NEMA. Primetno je na prisonu da jedan isti lik ( svi znaju na koga mislim) Pravi altove i dolazi svaki koth, pali fly i velocity na MAX i smara. Pohvala Arkadiju, 00glocku, i Gersonu sto rade svoj posao kao helperi. Da nastavim. anti cheat o kome kamber govori je tu, ali ima 0% delovanja na igru. Self velocity is not allowed? kada lik upali velocity to mu izbacuje? ( Znam to zato sto na survivalu je bio bug kada se bow boost to izbaci). Zasto jednostavno ne napravite da kika kada neko leti? zar to minecraft nema kao gamerule?. O reachu i hitboxu mogu do prekosutra pricati. igrac deerugs prijavi ny0k0suzi kako vec bese i vidi se da mu je hitbox povecan za malo i kamber tu temu odbije. AntiCheat registruje hitove sa 5 bloka VECINI igraca za koje znam da nemaju reach (WelcomeHome je jedan od njih). False banujete normalne LEGIT igrace zbog ANTI CHEATA koji ne radi. Shiffey uziva na roleplay-u i gleda lika koji leti i prica da ga snimimo i okacimo na forum. Potrebno je ubaciti nekog lika koj ume da se PVPA u tim da gleda teme. AntiCheat vas je u 90% slucajeva netacan. Gde vi nadjete kambera ( no hate upucen ka kamberu sve najbolje <3) da gleda pvp? on je bio mod za factions i radio je svoj posao kako treba, i vi ga stavite za PvP prijave? Zasto ne gleda neko ko se u to razume vise i ne oslanja se na AntiCheat u vecini slucajeva? Najbitnije je da se lik mutea za spam dok citer cituje ispred vasih ociju. Predlazem da vratite anticheat da je obavezan i da uradite unmac ALL. nije igrivo ovako. Verujem da ce vecina igraca se sloziti sa mnom. Ovo je ocekivano bilo. Glasali su igraci da se AntiCheat izbaci ali vidite da je ne igrivo bez njega. Igraci koji samo kopaju boli ih uvo da li je anticheat tu ili ne zivot ce u rudnicima provesti da bi dosli do freemana ili tajkuna. To bi bilo 50% onoga sto sam hteo reci. Hvala na paznji.

rispekt za temu covek je objasnio.

AntiCheat bi trebalo da se vrati bez UNMaca ALL . Pominjanje igrača koji čituju je skroz nepotrebno imaš Prijavu Igraca sekciju na forumu snimiš ih i ako moderatori vide da hakuje banuju ga. Ako zeliš da prijavis nekog moderatora [email protected] imaš gmail i tu ih prijaviš isto tako i za mišljenje o moderatorima za PvP što ne znaju dobro da kazne , uzmeš ti lično se prijaviš za članstvo u Timu i ako oni misle da si super ubace te i ti se ponudi da kontroliseš to. Slažem se da nije igrivo bez AntiCheata.

Pozdrav, pominjanje igraca je bilo kao primer. Znam za sve to. Nije ova tema prijava igraca / zalba na moderatora. Ovo je samo nesto sto svaki serb craft igrac ima pravo da napise.

1 Like

To je sve posledica izbacivanja AntiCheata, sto smatram da je kardinalna greska sto se svakim danom sve vise ispostavlja da je tako. Pitam se samo sta je modovima i prvenstveno vlasniku bilo u glavi kada su se odlucili na to, pozz.

Niko nam nece valjati, ni kamber, ni dyoir, ni gmijo, ni dulix, iskreno ne vidim shrhu ove teme sem predlog za anticheat.

Pozdrav @Spartan. Ne osecaj se uvredjenim. Tema je moje licno pravo da iskazem svoje MISLJENJE o serveru. Ti sto se uvlacis u bulju modovima ( izvini moro sam ) ne znaci da neko nema pravo na svoje misljenje. I ovo sto sam objavio VECINA igraca MISLI. Nadam se da sam ti malo pojasnio situaciju. A ako nisam, molio bih da psihijatar reaguje u sto kracem mogucem vremenu. Hvala !

Kolega uz duzno postovanje, pravljenje ovkvih tema je cisto gubljenje vremena, jer modove, a tek Baticu boli ono na k, za vase misljenje. Oni da su hteli da cuju vase misljenje bilo bi odavno organizovano glasanje za AC. Ako je ovo da bi npcs kids sa TikToka usli na server lakse, dobro je uradjeno, to sto svi chituju jbg. Sta da se radi kolega ubite se, metoda!

Pozdrav SerbijanKride. POLUDI IVICE. U potpunosti razumem tvoje re ci i znam das sam potrosio vreme praveci ovu temu. Uz duzno postovanje ubite se, metoda !

Mislim da si tu pogresio, ne uvlacim se nikome, tvoje misljenje postujem skroz, ali ko god dodje nece valjati. Za banove za nedozvoljena sredstva boljeg od kambera u sc team nac neces. Napise u svaki zahtev za unban sve detaljno, ostali ti kazu odbijeno lock, on bude otvoreniji i to mi se svidja, ali ko god bio znaj da ce biti meta velikog hejta, promenjeni je 10 moderatora za pvp i svako dobije mnogo hate.