?

Pozdrav acBee!
Imam jedno pitanje za tebe ako bi želeo da mi odgovoriš na njega. :slight_smile:
U temi Prijava igrača - samirs gde je se samirs branio sa rečima , lik laže ’’ i , nisam bogami ’’ i ti ga banuješ sa razlogom , Odgovaranje na temu pre moderatora ’’ i kasnije on pravi acc gde te on pita da li ti kontaš da on može da odgovori pre moderatora u slučaju da je on prijavljen, a ti mu na to odgovaraš sa da, ali samo u slučaju kada se brani ili kada potvrđuje priču.
E sada, moje pitanje glasi: Kako se on ovde nije branio kada je odgovorio da taj lik što ga je prijavio laže i govori da nije?

  • si mu obrisao tu poruku gde se on branio da postane stvarno da se on nije branio. :slight_smile:

Mogu li dobiti odgovor? :dry: :slight_smile:

Trebaće vas malo više i malo više vremena da smislite odgovarajući odgovor? :unsure: :whistle:

Ćao! :lol:

Ne, ne ispada, jer priznajem da je lik komentarisao i da je komentar obrisan. Sa razlogom naravno.
Odbraniti se “materijalnim” ili u ovom slučaju digitalnim dokazom, a ne usmenim.

Na žalost, primedbu može podneti samo oštećeni (Što u ovom slučaju apsolutno nije), a ne ti.
Hvala na tvojoj zabrinutosti.

Pozdrav! :silly: