?

http://prntscr.com/hokzcj

Sta tebi smeta sto sam ja usao u sobu PromoTeam da vidim nesto zbog cegabi jesam promoter?

necu komentarisem, vidim da si toksican

Gennnerator daj mu malo nuklearnog uranijuma :slight_smile:

Pa on je u Promote tim :).

Vidim i ja dosta stvati o tb pa nisam ni hteo da spomenem uopste al eo sad jesam :wink:
P.S: ak negde hoces da iskoristis tvoju pacenicku pamet meni neces sigurno, dovoljno ja znam x3

To sto ti zelis da se svadjas sa nekim preko igrice, i da se dokazujes drugima pametan isto preko igrice, slaba ti je vajda od toga. Moje misljenje, necu te ja ucit o zivotu :slight_smile:

Ja sam samo pitao, ti si odma poceo agresivno da se ponasas i da prozivas.

Zato sto znam sta si hteo sa tim da postignes, uopste nije bilo potrebno da to objavljujes preko foruma

e moj maty powere sta si se ti pretvorio…

E moj ti, brini ti za tb a ne za mene… Ne znam ni cak ko si tkd ono a i nzm u sta bih se mogao pretvoriti?

Pretvorio si se u budalu.

Ma je l’? Uff ko mi kaze moram se sabrati malo… De idi se ubij tresnjom ne ide ti ovo mjkm, gledaj sebe (drugi put ti ovo pisem) ne valja ti sto si stao na neciju stranu a nisi povezan uopste sa tom temom, neces njemu nista pomoci (bar sto se tice mene) ni jos 100 da dovedes da branis njega. Ja iam svoj stav koji niko ne moze srusiti pogotovo neki tamo iz igrice koji nisu bitni za moj zivot ni 0,000001%.
Neka se ova tema locka, samo zele spamati za novi rang.

I ja sam bio promoter ali glupost

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

A sta je tacno bese promoter xD

[quote=“Xenons” post=143107]A sta je tacno bese promoter xD[/quote]Reklamiras sc

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk