:(

E dodje i skola oprastam se od srw do raspusta.Treba sad uciti. Vidjamo se posle gr gde cu verovatno survival krenuti jer je gospoda upropastila skyblock :frowning: .A mozda samo vanilu budem igrao. Ucu na vanilu vikendom ako bude bilo vremena. Poz za sve…

Poy :frowning:

Imas i sutra slobodno a posle :smiley:

Bolje je bez tebe.

Salim se poyy ali brt da batalis komp i zabavu radi skole onda jbg…

Jbg bolje da ucim na pocetku dok je lako i posle kad oni uce ja se sprdam :smiley:

De ces na survival i on je upropascen kao i sb …:frowning:
Inac poy i srecno :slight_smile:

Poy
Ja cu isto znatno manje igrat jer je skola mislim vikendom…Ali kk mozda se i nadje neki radni dan :smiley:

Lazete svi jer ce te svi igrati na kompu po 3/4 dnevno ostalo ce te sjebavati sebi zivot.
Kakve su to price pa cujes da ucis svaki dan to se samo radi zadnju subotu i nedelju pre ocenjivanje. Prvo tromesece nije bitno toliko samo da nemas negativne a njih je bar kod mene tesko dobiti…

To sto ti igras igrice ti nista ne cini lose sto se skole tice dok god znas da organizujes vreme, pa ne ucis 20h na dan… Skyblock nije upropascen btw vec je izbalansiran, ti valjda igras to radi zabave, ne da imas sto veci island tako sto ces da nabijes 7 ploca leda ili stone bricka… Jeste da je meni to bio cilj jedno vreme al’ onda to igras sa nekom obavezom a ne iz zabave, mozda je to i razlog sto prestajes i mislis da je unisten :wink:

Btw i to sto kazete da je i survival uništen ovog gr cijeli survival je odraden od vaših prijedloga koji ste dali za gr.
A za skyblock cilj je da ti bude sto ljepši is a ne sto ružniji od ploča leda itd itd

Poslano sa mog HUAWEI G610-U00 koristeći Tapatalk

Ja do osmog razreda tokom skolske godine ne verujem da cu igrati mc jer zelim da uspem u zivotu a ne da budem ko moji vrsnjaci zalepljeni za ekran 24h.

Cuj ovog … Criperu video si moj is … xD