Top 5 pvp-era

Ovo je sada realno i nemojte da serete da ste bolji.
1.Wasdas(definitivno covek masina za pvp)
2.Perverzija(takodje jos jedna masina za pvp)
3.CrazyMunjeviti(lik me oljusti ko bananu a i druge)
4.NOLE(covek pro xD)
5.Isko(lik ne zna gde udara :D)
Ne racunam moderatore ili ove sto su slucajno nekoga pobedili ovde je ta top 5 lista.

hehehehe <3

ja sam bolji.

Neka se odrzi neki turnir pa onda pravite ovakve teme…

al ja sam bolji.

Mojih top 10 pvpera

1. Paxeto
  2. Paxeto
  3. Paxeto
  4. Paxeto
  5. Paxeto
  6. Paxeto
  7. Paxeto
  8. Paxeto
  9. Paxeto
  10. Paxeto

Prti slazem se…

Prti, Dexa slazem se, ovako je samo pricanje u prazno, kolko sam provalio top pvperi na ovim listama se vrte sa survivala, ne igram survival ne znam ih nit oni mene znaju ima jos dosta dobrih pvpera koje ne poznajemo tako da je bolje da se odrzi veliki turni :slight_smile:

Mare, oni su najbolji na ovoj verziji, ali oni nisu ni igrali (pojedini), kad’ su pojedinci harali serverom, tako da ovo je totalo sjebano, nemoja ljutnje, ja samo kažem svoje mišljenje,
Evo primer…
Kenny je bio najjači 5 verzija (primer samo), a Wasdas je došao pre 2 verzije, nema šanse da bude ispred Kenny-a, ovo može biti za vas koji ste na 1.8 prošloj verziji došli, mislim realno…
#Zajeb’Ljutnju
#Cinjenice
#Poy

Danijel55 Isto pitanje za tebe kao za zazabam, niakda necu shvatiti price oni su tad radili nesto, oni su tad harali, oni su tad bili najjaci, pricamo o sadasnjosti. I ne smatram sebe najboljim na serveru al’ hvala maretu za to misljenje :slight_smile:

Wasdase, možda i jesi najjači, a šta je sa onima koji su bili najjači 5-6 verzija, a ti samo 1?
Skontajte malo o čemu vam govorim, ni ja ne igram dovoljno dugo da to pišem, ali imam malo iskustva…
A možda i u nekome leži skriveni talenat, samo nema p4 armor, kao pomenuti… :wink:

Dbr, to je bilo tad, ako su tad bili najjaci ne mora da su i sad, kontam ja tebe al’ to je bilo i sam kazes pre nekoliko verzija gde je pvp bio drugaciji, igraci, plugini… Opet kazem pricamo o sadasnjosti, a za te skrivene talente si u pravu :stuck_out_tongue: Znm lika koji je usao 1 na server, Tethanis_, Pojeo bi ceo server 1v1, kao sto je i mene :stuck_out_tongue: Samo sto igra veoma veoma retko

Erm, da ima 1v1 i neka lista, znali bismo ko je najjači…

:stuck_out_tongue: Mozda otvore posle globala

Ja sam ovde od 1.7 verzije.
Znam da je kenny bio najjaci u to vreme po meni ali posle je dosao global gde su svi igraci kao da su nestali nema istih nickova itd,

Po meni top 5 pvpera za vas novajlije koji ste dosli na 1.8 pa kurcenje
1.ps123
2.Lukapn
3.CupaviOsvetnik
4.ExplodingTnT
5.PinkPanter

Ma dok se ne napravi turnir nema nista…Moze pisati ko sta hoce.

[quote=“joDja” post=64907]Po meni top 5 pvpera za vas novajlije koji ste dosli na 1.8 pa kurcenje
1.ps123
2.Lukapn
3.CupaviOsvetnik
4.ExplodingTnT
5.PinkPanter[/quote]
Ja mislim da je exploding bolji od ps123…
a pinkpanter ako je to on on prosle verzije ond aga znm…nije ni on los

Opet vi o likovima koji su igrali pre 67 godina… ne kontam mame mi

Onaj stari Pink :wink: