Tlauncher i uplaceni skinovi

Kada se na tlauncheru izabere verzija sa TL (plava ikonica prilog 3) uplaceni skin se ne vidi(prilog 1), vidi se obican skin sto je bio na tom accu
Kada se izabere bez te ikonice, uplaceni skin se vidi. (prilog 2)

Uzmi običan Titan Launcher
Tjst. instaliraj ga

meni nije problem
ja i onako ne igram na to sa tl nego na ovo
optifine hd e1
nego neki mi ne vide skin koji bi trebalo da vide
npr. IamSp00n mi vidi kaktus skin

Meni su neki vidjali stevu skin pa me briga kakve veze ima kakav ti je skin bitno je sta nosis na dusi lol odok dase ubijem poy

[quote=“MatyPower” post=197423]Meni su neki vidjali stevu skin pa me briga kakve veze ima kakav ti je skin bitno je sta nosis na dusi lol odok dase ubijem poy[/quote]Hahahahahah

wtf
meni nije bitno koji skin imam
nego sam video da je bug pa eto ima se moze se

Alo ocekuj distrek imam ekipu jer me nisi postovao aj poy

[quote=“MatyPower” post=197430]Alo ocekuj distrek imam ekipu jer me nisi postovao aj poy[/quote]Krle ceda radi diss

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Nece on

Sent from my 4047X using Tapatalk

Pa njega mozemo dzabe dodradimo koce drugi
Moze xxxtentacion ako oces

Ćao! :lol:

Nisam siguran da li si prisustvovao današnjem sastanku na našem TS3 serveru ili ne, ali i ovo je bila jedna od tema.
Na žalost, problem je do launchera koji koristiš, jer kao takav ima opciju koja koristi svoj skin sistem.

Neko od igrača je rekao da se problem može lako rešiti isključivanjem opcije: “Use skins Tlauncher” ili koristeći autorizaciju preko mojang-a.
Nisam siguran, ali verujem da ćeš se snaći. U suprotnom, što se tiče krekovanih launchera, preporučujemo Titan, TeamExtreme-ov ili Shafter.

Tema će biti zaključana.

Pozdrav! :silly: