TheBridges predlozi

  1. Bridges treba ostati na 1.8 verziji,jer realno ovi koji traze bridges na 1.13 ga nisu igrali ni kad je bio na 1.13 a dosta igraca se vec prilagodjava 1.8 verziji,mislim da je fer jer 1.13 igraci imaju PracticePvP,SkyPvP,KitPvP,Prison,SkyBlock,RolePlay,Vanilu a mi 1.8 igraci samo TheBridges,Factions sto se mene tice nije podserver koji ja igram pa nek odluce igraci koji igraju hoce li ostati 1.8 ili se vraca na 1.13. Mislim da je to sasvim fer i korektno prema 1.8 igracima.

  2. Izbaciti mapu pescara ili neka ostane mozda se nekada nekome bude igrala pescara

  3. Ubaciti neku mapu slicnu kao ‘prisonbreak’ i ‘quattrostagione’ (imate na vasem build serveru,licno sam je pravio jer dosta dugo igram bridges i znam sta se trazi)

  4. Ubaciti achievements kako bi losiji igraci lakse skupili novac za neki kit koji zele
    npr: 50 kills with bow = 400$
    pick up 50 red mushrooms = 300$
    pick up 300 diamonds = 500$
    20 kills with tnt = 800$

  5. Ubaciti indikator na kit witch da mozemo videti koliko nam traje nevidljivost nije nuzno ali je pozeljno.

  6. Na svim mapama dodati cobweb kako bi igraci mogli da naprave f-rod i bow.

  7. Vratiti neke stare mape kao sto su : let it snow, drvengrad i mycelium ako se ne varam.

  8. Fixati da igraci iz vaseg tima ne mogu da otvore vasu pecnicu i tako kradu rude.
    9 Dozvoliti skybase jer nije zanimljivo bez kampera na skybase-u.

Pisite vasa misljenja ispod i hvala na razumevanju.

1 Like

Slažem se predobar predlog!

1 Like

Slažem se.

2 Likes

Sto se tice bridgesa po pitanju pvpa igrao bih i na 1.13.2 i na 1.8,
bitno mi je samo da se igra

Slazem se

1 Like

Slažem se sa Lemurom jer jedan od najdugovječnijih podserwera na serbu treba promjene i popravke, treba popraviti osnovne stvari poput: da drugi igrači ne mogu ulaziti u pećnice, treba poraditi na nekim bagovima poput ostajanje stare mape iz prosle runde u sadašnjoj!!!Igrači Bridgersa bi voljeli da se napravi remake od mape quatrostageone kako bi podserwer izgledao novije, trebaju turniri za aktivnost igrača na Bridgersu, treba dopustiti sky base,
trebaju novi rankovi, novi loby i skoro sve ono sto je moj kolega spomenuo gore!! Nije fer da se ostali serweri razvijaju i poboljšavaju dok Bridgers ostaje isti 5,6 godina, nadam se da će te obratiti pažnju većini prijedloga koje smo i ja i Lemur napisali <3…

1 Like

Gde su sada igrači koji su igrali raniji bridges??
Nema ih tako je, otišli su u život i dosle su 05+ generacije koje igraju noviji minecraft 1.9+.
Uporedi igrače prošle i ove sezone na bridgesu, trenutno je jedva 10 dnevno, dok je prethodne sezone bilo 20 (BEZ TURNIRA), ove sezone na 1.8 bude 20-30 samo kada su turniri.
Tuga, bolje je vratiti 1.13 bridges jer 1.8 postoji na mnogo drugih servera, a serb ne mora da radi isto sto i drugi serveri jer na njemu ne igraju Amerikanci kao sto Srbi igraju na američkim serverima.

Slažem se sa , Lemurom.

1 Like

[quote=“LykqMC post=284220 userid=19570”]Gde su sada igrači koji su igrali raniji bridges??
Nema ih tako je, otišli su u život i dosle su 05+ generacije koje igraju noviji minecraft 1.9+.
Uporedi igrače prošle i ove sezone na bridgesu, trenutno je jedva 10 dnevno, dok je prethodne sezone bilo 20 (BEZ TURNIRA), ove sezone na 1.8 bude 20-30 samo kada su turniri.
Tuga, bolje je vratiti 1.13 bridges jer 1.8 postoji na mnogo drugih servera, a serb ne mora da radi isto sto i drugi serveri jer na njemu ne igraju Amerikanci kao sto Srbi igraju na američkim serverima.[/quote]

Evo su,30 bez turnira,vise nego na bilo kom 1.13 podserveru.

Slažem se predobar predlog!

Slažem se predobar predlog!

aj cuti ti brate na svaku temu odgovaras sto se ove teme tice ti na bridges nisi usao 2 godine

dobro kaze ovaj luka bolesni prosle sezone si u 9 ujutro mogao igrati sa 10 igraca da se ne lazemo bilo je vise igraca da ne nabrajam sad… ne bih da pokrecem svadju al sta da kazem bridges bi trebao biti 1.8 ali da se igra prosle sezone ubedljivo mnogo jaci bridges svaki dan 30 igraca u 11 sati na turnirima daj boze da udjes u lobby, 1.13.2 pvp moze da igra svako samo treba 2-3 gejma da skontas pricu , cak ti ne treba ni dobar mis, a sto se tice 1.8.9 pvpa razvaljujes mis i uglavnom ko ima veci cps ili vecu sreću pobedi kako sreću pa jer kb na 1.8 je duplo veci nego na 1.13.2 (kad ga lepo zahvatis) plus zasto bi mojang napravio drugu verziju pvpa ako nije predvidjena da se igra? i ne kazem da za 1.8 ne treba skill, treba al sta cemo da sad napravimo anketu za PvP mogu se kladit da ce za 1.13.2 biti vise 1.8 ce glasati ljudi koji ga volei ljudi koji uopste ne igraju bridges poput ovog gvekloma

eo Malo

Slažem se sa lemura predobar predlog.
Mislim da bridges treba da ostane na 1.8 u zadnje vreme zadnjih mesec ipo dana uvece ima preko 15 igraca svaki dan .a ujutro ima po 5,6.

Slazem se sa lemurom predobar predlog.

Slazem se

Slazem se sa xLemurom

Pozdrav, hvala na predlozima. Biće razmotreni!