Terraforming

Evo par mojih radova s world editom i voxelsniperom. Hope u like it :wink:
[spoiler]

[/spoiler]

Kako extra… bas mi se svidja…

Ovo samo deformises biome ja bi ti pokazao sta je pravo koriscenje world edita ali nemam sliku :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

[quote=“Popadija” post=8639]Ovo samo deformises biome ja bi ti pokazao sta je pravo koriscenje world edita ali nemam sliku :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta[/quote]

vidis ja ne znam da pravim te kreature sa wroldedit ,znam da izbrisem , pravim neke oblike ,ali da pravim dvorceve i ta sranja sto treba da radis svasta a ne samo 1 zid i tako kocka ja to znam , neke gradjevine ne znam , ali meni to ne treba posto mi treba samo za moj server a to mi treba jedino da napravim neki zid za neku arenu , i tako , ovo je za mene , vrh :smiley:

a gle, ja sam se time počela baviti prije koja dva-tri tjedna i možda sam 4 puta upalila world edit, tak da sam ja poprilično zadovoljna s ovime :wink:
a uostalom, ovo je terraforming(uglavnom), to se svodi na preobrazbu krajolika…

Svidja mi se poslednja, Very Creative

jooj to zadnje sam sam iz zezancije radila, baš je taj dan bio neki film s tim krugovima, a ja nisam imala pojma što raditi

Aaaaaaaaa znam zadnju taj film se zove. “Znakovi” znam celog da ga ispricam … Ali mogu reci da sam i ja veoma Veoma zadivljen … Extra brate … SESTRO … :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

Nemate vi pojma sa WE. Vec verzijama imam Single Player Commands, koji ima WE u sebi :D:D:p:p

Meni se svidjaju svi tvoji radovi u worldeditu, narocito je dobro to sto koristis VoxelSniper zato sto je on malo komplikovaniji za koriscenje. Inace pohvala od mene.