Tekkit - Predlog

Ovako posto sam ja stari igrac Tekkita zeleo bih SerbCraftu da predlozim da otvorite jedan Tekkit Server. Igram tekkit odavno nekada je bilo nekoliko balkanskih servera (srpski, hrvatski, bosanski…) ali sada vise ni jedan nije u funkciji ili su ugaseni. Tako da bi bilo dobro i za nas (Igrace tekkita) i za vas da otvorite taj server. Hvala :slight_smile:

Trenutno nam je u planu jedan novi server, glasajte na anketi koji bi mod taj server trebao biti!

Glasao, moja zelja je Tekkit naravno :slight_smile:

slazem se !

Nisam bas siguran za ovaj tekkit… imam 2 GB rama 2.7 duo core … ali mi i na Single Playeru tekkit laga… Ne mnogo ali ipak oseca se lag … Zamislite kada bi otvorili takav server mislim da bi 10 Igraca max moglo da udje …

Jbg imas 2 GB rama povecaj na 6 ili 4 pa nece …I koliko ti je brz net ?

Pa loler dobro Alcatraz kaze mislim sve je do kompjutera.Evo ja imam 8gb rama.

Kakve veze ima brzina interneta sa Single Playerom + Ako ja imam 2 GB a vecina ima toliko a cak i manje zar mislis da bi zbog Tekkita poboljsavali komp?

Razlog sto tekkit laguje je to sto ima 6 puta vise blokova + u tim Tubama se nalaze itemi koji pretstavljaju jedan od vecih lagova a najvise laguje zbog tubama sa vodom uljem benzinom i lavom a uz to i da nempricamo o ostalim desavanjima…

Jbg loler onda nemoj igrati tekkit ako ti sve to smeta… Sta reci ili prestani igrati tekkit ili uzmi jaci net i ram…

-AlcatrazX

Nzm bas, ja imam 2.20ghz i 4gb ram… i meni radi super, cak i sa nekim tamo 512x texturama… Mozda si ga zajebao nesto… Net mi je 2mb/s…

Ti imas 4gb rama a on ima 2 to mu je prob nek uzme vise rama… Thought !

-AlcatrazX