TehnoGamerHD

Video sam temu gde su se zalili na njega kako ihje ubio gromovima na SkyBlocku na end party, e sada ne poznajem decka ali zelim da mu stanem u odbranu je to vrv uradio iz zezancije, mozda je video koje YT kanale koji to rade (ja gledam Skeppy-a) pa samo sto igraci ovde nisu navikli na tu vrstu sale
Eto.
Ne ulacim se nego imam nagon da napisem ovo
Ma ulqcenje max

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

I ja ga pratim

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

[quote=“Taakachavv” post=225875]I ja ga pratim

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk[/quote]

Bas nas briga!

A inc, mogao je naci neki drugi nacin za salu, bar vratite liku iteme ako ih je imao!

[quote=“irssam” post=225898][quote=“Taakachavv” post=225875]I ja ga pratim

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk[/quote]

Bas nas briga!

A inc, mogao je naci neki drugi nacin za salu, bar vratite liku iteme ako ih je imao![/quote]Briga mene sto tebe briga

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Nije mi do tih itema.Itemi ko itemi,nabavice se novi i bolji…ovi i nisu bili neki dobri ali nije stvar u itemimà… Ja hocu da on dobije kaznu koju zasluzuje!Ne moze on da radi sta hoce…Dobio moderatora pa umislio da je bog…Zbog ovakvih server propada i ima manje igraca!Ovo je drugi put da mi uzimaju iteme i naravno ne vrate

[quote=“Juhu” post=225943]Nije mi do tih itema.Itemi ko itemi,nabavice se novi i bolji…ovi i nisu bili neki dobri ali nije stvar u itemimà… Ja hocu da on dobije kaznu koju zasluzuje!Ne moze on da radi sta hoce…Dobio moderatora pa umislio da je bog…Zbog ovakvih server propada i ima manje igraca!Ovo je drugi put da mi uzimaju iteme i naravno ne vrate[/quote]Si procitao, sta sma napisao?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Pozdrav, evo ja sam odlučio da odgovorim na ovu temu te da vama ostalim igračima objasnim situaciju kako tako da ne budete u dilemi.
EndParty kao i svaki EndParty,najbolje znaju oni koji igraju SkyBlock, spawnaju se mobovi. Među tim mobovima nalaze se kriperi, u koje sam ja uputio grom. Ali igrač Juhu je bio u blizini tih kripera, bez armor sa stone mačem, te je slučajno grom pogodio njega,nakon čega je on vjerovatno sav iznerviran, krenuo da me psuje usljed čega ja prekršio pravilo
“Nepoštovanje administracije” zbog čega je i kažnjen, iako on tvrdi da je to FALSE ban.
Dokazi izneti ovde:

[quote] [ForumMod] TechnoGamerHD > Mi ne odgovaramo za tvoje stvari
[21:14:18] [main/INFO]: [CHAT] [SB] (165) [SkyLord] ~Juhica > pa ti si me ubio
[21:14:19] [main/INFO]: [CHAT] [SB] (165) [SkyLord] ~Juhica > sa gromom
[21:14:21] [main/INFO]: [CHAT] [SB] (165) [SkyLord] ~Juhica > videces
[21:14:24] [main/INFO]: [CHAT] [SB] (165) [SkyLord] ~Juhica > kad ti bude acbe reko
[21:14:35] [main/INFO]: [CHAT] [Swear] Juhu: imas i da mi popusis usput
[21:14:35] [main/INFO]: [CHAT] [SB] (165) [SkyLord] ~Juhica > imas i da mi***** usput[/quote]

Itemi nisu bili problem i itemi su vraćeni odmah sutra.