Survival?

Sta vi mislite sta je survival? Da li je nas server survival? Sta je ako nije? Sta bi trebao da bude?

survival ti je… da ti treba mesec dana za dmd armor a ne 1 dan. Da pvp ne postoji u survivalu. da u shopu stoje samo itemi koji se ne mogu nabaviti. mislim da vas server nije survival jel skoro niko od igraca na serveru ne igra survival. bise je kao factions pvp i mislim da bi trebali da idete ka tom cilju a ne survival.
Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

Ovo nije survival…

Pazi! Pazi! ^.-

Survival je kad je Spawn ogradjen i zatvoren, postoji BungeeCord sistem, pa kad se na spawn-u prodje kroz jedan portal, on izbaci igraca nasumice na drugom serveru. Drugi serveri bi mogle biti mini-igre, i plotovi.

Hub je zatvoren, pitanje je bilo šta je Survival

Nema bagovanja, nema grindovanja para, nema ekonomije i pijaca, samo shop, nether, end, 10-ak plotova, i portal za nasumicno odbacivanje u nether i overworld.

Silence! I KILL YOU! - Tapatalk the Dead Terrorist
FIGHT AGAINST THE EVIL "o"S!
KO IZBRISE OVAJ POST, TAJ JE P***A!

SERB-CRAFT treba da bude McMMO Factions PVP i u tome ste bili najbolji shvatite!
Ovako. Survival nikad nece biti. Uvek ce biti itema i svega i svacega.

Ubacite McMMO
Fakcije imate , to je sve ok naravno
PvP plugini (da ne moze da izloguje iz borbe) To je samo primer :smiley:
Uglavnom kao na 1.5.2. Ne svidja nam se ta mapa jer niste banovali , nego je to bio pravi Factions PvP a ti batice pricaj sta hoces. Valjda shvatas kad ste bili medju Top 15 da je tad bilo najbolje. :slight_smile:
Nadam se da cete uvaziti ove predloge i da vratite end i nether i spawn kao na 1.5. Mislim da bi to bilo mnogo dobro i mnogo igraca bi se vratilo. Batice vidis da je cela grupa i po forumu svi pisu isto. Da vratite skillove , sve skoro sa 1.5.2. Jednostavno je bilio najbolje.

Zestoko se borite za te skilove. Najvise me nervira to sto ste trazili da ih izbacimo a sada da ih vratimo

Batice ja sam bio protiv toga da ih IZBACITE DA MOGU DA SE KUPE. A ne da izbacite ceo plugin. Mcmmo je najbolji plugin i skoro svi bolji serveri ga imaju. TO ovi idioti sto su trazili sto ne znaju dal oce il nece kaki. Tako da , ja nisam rekao da treba izbaciti plugin. Vec samo opciju da se kupe.

Ni tada nije bio survival, a kamo li sada :slight_smile:

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

PvP, Raid, Vanila su ono od cega treba mozda poci. Ja bi recimo ubacio 2 nove dimenzije, jednu za Donore drugu za obicne korisnike, mogli bi da ih resetujemo na nedeljnom nivou, da se igramo sa generaciom ruda, da nekada bude vise dmda i redstona, nekada irona, da umesto vode bude lava, biom da bude neki island tipe, da bude zanimljivo istrazivati i da bude dozvoljen PvP pa ako naletis na nekog jbg nisi imao srece, onda recimo sledeci put da bude obsidian i soul sand sa nekim overpowered mobovima da sanse nema da istrazujete sami vec da morate ici sa celom f i da bude neki super drop, ,nasumicnim chestova i slicno. Pojma nemam da li za ovo postoji plugin :slight_smile: