Survival - Factions PvP OBAVESTENJE!

Paznja! Obavestavamo finaliste , a to su fakcija Jugoslavija i Reborn da ce se finale ovoga turnira ili ti eventa ponoviti!
Finale eventa ponavljamo iz vise razloga, jedan od njih je bio pucanje servera, krsenje pravila(nismo mogli sve da pohvatamo) i jos par nekih sitnih detalja!
Finale ovoga eventa ce biti ponovljen onda kada obe fakcije budu spremne! Molim vlasnike ove 2 fakcije da se dogovore sa svojim igracima i da u komentaru ispod napisu dan i vreme koje njima najvise odgovara!

Da se podsetimo pravila:

1. Borite se iskljucivo sa svojim itemima koje imate u svome inventaru!
  2. Vadjenje itema tokom borbe iz ender chesta i pv-a je strogo zabranjeno!
  3. Kada budete teleportovani u arenu ne smete da teleportujete ni jednog igraca kojeg mi nismo vec teleportovali!

U koliko neka fakcija odbije da se finale turnira ponovi, ova druga fakcija ce biti proglasena kao pobednik!
Jos jednom ponavljam, dok obe fakcije ne budu spremne i ne usaglase vreme sa ovom drugom finale turnira nece biti ponovljeno…
Zbog pucanja servera tokom turnira i gubitka mnogo itema, SC tim je odlucio da na dan turnira podeli svim finalistima neke iteme koje bi im znacile za borbu!

Nisam razumio dali mi mozemo jos plus te vase iteme dodati svoje ili samo sa vasima itemima igrati pvpevent?

Sto se tice itema, zamolio bih cijenjenog Kenny-a da ogranici iteme jer je stvarno sramno da se gleda ko je bolji po itemima…
A sto se tice vremena, dogovorit cu se sa svojim kada bi mogli.

Dobicete malo nasih ali oslanjajte se vise na svoje

Послато са HTC Desire 530 уз помоћ Тапатока

ReBoRn se slaze sa odlukom,jel moze da se kaze koji bi se itemi dobili da znamo sta da ne nosimo

Najbolje da se odlozi jos par dana jer se vecini igraca ovih dana crashuje igra kada su u war zoni .

Srecno ;] Samo da ne laga k’o prosli put :confused:

Ps. Kazite koje iteme cete nam dati da znamo sta da ne nosimo

Od nas nesto ench jabuka svima. Ostalo se vi snalazite.
Da napomenem. MOGUC JE SAMO JEDAN SET ARMOR, MAC i SEKIRA!

Napravite da ne Crash-a MC jer ovih dana uvjek se Crash Mc kada smo u Combatu! :slight_smile:

Dogovorili smo se za ponavljanje eventa u ponedeljak 29.8 u 19:00 sati.
Ukoliko je moguce od strane moderatora i vlasnika.
Hvala.

Potrebno je da oba vlasnika fakcije potvrde.

Послато са HTC Desire 530 уз помоћ Тапатока

Ja sam reko da se slazemo i mi bi predlozili da se odrzi sutra

Jel je moguce odrzati turnir danas u 21:00 ??

Eh ovako sto se tice ovog eventa zamolit cu Kenny-a, ili Manic-a da nam zakaze termin jer imam ovih dana problema … Uglavnom posto se mi nismo mogli dog uvjek mi nesto iskrsne.
Leader Jugoslavije - CrazyMunjeviti <3

Dogovoreno. 31.08. u 18:00h Faction PvP FINALE! Spremite se i vidimo se!

Ali, sutra nije 31, je l’ 31-og ili sutra xD? :stuck_out_tongue:
Ozbiljno xD

Oce li biti livestream?

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

31 je turnir ispravio se posle na serveru

Ja sam unistio komp s regeditom pa necu moci na event srecno svima.

Haha nole, eto kad hoces da kopiras stefana xD