Sto pre da bude Global Reset

Kao sto i vidite po naslovu,zeleo bih sto pre da se desi Global Reset. Zbog cega ? Pa zato sto ne zelim da se Serb-Craftu desi isto sto se desilo nekom drugom serveru. Na tom srv su planirali global reset i na kraju ga nisu uradili i broj igraca je jako jako puno opao i server je dosao do gasenja. Global Resetom ce postati sve zanimljivije i novije. Sa ovim predlogom vidite da ne zelim da se Serb Craft-u nista lose desi, vec zelim taj Global Reset da server ne bi propao. Tako da, sto pre, to bolje :slight_smile:

Kakav Global RESET vas spopao bre nece ga biti a da ga bude to je Global Restart -.-

Meni je RESET i RESTART isto brate xD

BIlo bi dobro,ali sad zamisli neki ljudi sto su se trudili 2-3 mjeseca da skupe nesto vazno i skupili su i sada da bude Global i sve ih ode bolje ovako jos jedno 2-3 mjseca mozda i vise i neka onda bude al sad nemoj bgt !!! :evil:

Moze neko objasniti sta je Global Reset :woohoo: :woohoo:

A znas ti to sigurno sta je samo nas zezas :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: To je kada se sve restatuje i sve pobrise stvari i sve i krenes ispocetka :cheer:

Global restart je kada se restartuje cela mapa, dakle kreces sve ispocetka. Meni vi uopste niste jasni, pricate da je server sranje zato sto su vas pokrali i zato sto ste jebeno NESPOSOBNI da sacuvate chestove i time trazite GR. Ovo je najbolja mapa na kojoj sam igrao. Jeste da skoro niko od starih igraca ne igra , ali to je zato su banovani ili pokradeni…

Po meni nema potrebe za Global Restart,bar ne još uvek. :slight_smile:

Restarta ce biti kao i uvek. Samo je pitanje vremena. Server se nikada nece ugasiti niti ce propasti tako da bez brige.

Ma dobro nego inace kazem za dobro servera :slight_smile:

Kakva glupost sve ispocetka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

I zamisli sada sakupio jedva 5 miliona nesto malo konja, svinja, krava,kokosaka i kadaa bi mi obrisalo sve taman da batalim mainkraft i sve. Cu rasturim i ne vise da radim

Moze Global Restart ali da se nekako ostave najvredniji itemi i nase pare.Ako bi se desio global r… ja bi se ubio.Vec 3 godine odlazima sa raznih servera zbog global restarta nezelim da se desi na ovome jer puno volim Serb-Craft

Ova tema je krajnje degenerisana i bole me oči kada vidim kakve gluposti lupetate. Shvatite to kako hoćete.

Global restart služi tome da se “osveži” server, pobrišu svi nepotrebni podaci i da se počne iznova. On takođe služi za menjanje verzije igre. Kao što i sami već znate, MC 1.8 je odavno izašao i jedino se čeka da izbace Bukkit verziju za MC 1.8 koja nije puna bagova. Takođe, GR služi kao jedan veliki “server servis” pomoću kojeg se uklanjaju plugini i ubacuju novi/izmenjeni. Neke plugine nije moguće rešiti/izbaciti/ubaciti bez toga da server ne ode nekoliko sati/dana offline dok se svi ti plugini ne nameste. Kao i svakom vlasniku servera, i našim vlasnicima je u interesu da na serveru ima što manje bagova, čitera i ostalih problema. GR služi kao novi i sveži start na nečemu kompletno novom. Oni koji su sa nama već duže vreme znaju da zbog GR niko od igrača nikad nije otišao a da se nije vratio. Naravno, bilo je slučajeva gde se igrač pravio tvrdoglav i nije igrao duže vreme ali se i on na kraju vratio. Tako da, da se ne lažemo, niko neće da ode. Jedino će novi igrači doći ako se GR dogodi. Kao trihiljadeosamstodevedesettreće, “server će propasti” je veoma nepromišljeno i krajnje glupavo reći. Ovaj server, ova komuna, neće nikad propasti upravo zato što postoje GR-i koji ponovno nude igračima nešto novo. Nisu svi GR uspešni, ali kod nas se do sada nikad nije desilo da neki bude neuspešan i da zbog toga masa igrača ode. Prvo proverite o čemu pričate pre nego što to kažete.

Kao drugo, OMLA, ne znam od kada si ti na našem serveru ali kažem ti ovo u prijateljskoj nameri. Nemoj misliti da su vlasnici idioti i da ne znaju šta rade. GR će biti kao i uvek. Nemoj da otkrivaš toplu vodu, već smo je otkrili.

Napisao sam kilometarsku poruku i zabo mi telefon i obrisalo se. Lockajte i brisite temu ako 'ocete. Napisao sam Dulje nema frke ne ljutim se ja nego eto predlazem nesto za server a na vama je dal cete to prihvatiti. Imam i ja svakakve zivotinje na RP oko 1M i ne bunim se da bude GR. Taman posla da zelim nesto lose o serveru. I NE mislim da su admini debili, zavidim im kakav su dominantan server napravili. Nisam neki tamo noob, igram MC godinu dana a na SC igram oko 6 meseci(igrao bih vise, da mi se MC nije sjebao). Da ne duzim previse, toliko od mene :slight_smile:

I posto vidim da se Dulje naljutio na mene, kao i vecina ostalih koji prate ovu temu, izvinjavam se ako sam vas “povredio” na neki nacin, i ne napadajte me, ako nesto predlazem il reci podrzavam ili ne podrzavam. :slight_smile:

Nisi ti mene naljutio nego mi se nije svideo tvoj pristup ovoj temi. Način na koji si napisao prvi post me je izbacio iz takta jer izgleda kao da znaš bolje od nas i kao da se niko do sad nije setio da uradi GR servera i kao da je to nešto novo.
Ako igraš toliko dugo onda znaš i sam da su GR-i regularna stvar ovog servera. Nema potrebe za takvim predlozima.

Biće kada će biti i to je to.

Ocigledno je da nikad necu znati vise od vas, al okej brate, nema veze, verovatno i nesto ne znam pa pricam o tome. Sry svima :slight_smile:

Sta sory odma ban :slight_smile:

Ae bre gusteru, si ti lud xD