Staff abuse

Koja je ovo fora? Igrac platinum983 banovan je na acc (ImShadow-Nedozvoljena sredstva x-ray verovatno) minut kasnije banovan je i na svom acc zbog multy.Sta se onda desava on ulazi na ts i naravno ulazi Janni koji ga je ban i nick stavlja platinum983-JANNI UNBAN PLS,posle 5 minuta price na ts on je unbanovan (Makedonska veza). Ne znam zasto je dobio unban kad je prekrsio pravilo i tacka nema sta da se prica vise!

Eh da je ovako sa svakim igracima, :slight_smile:

to nista nije cudno racunajuci da su neki i namestali evente

makedonska veza aiiaiaaaiaiq hahahahahah valjda je trebao dobiti unban odakle znas
ja sam pre 4 sezone valjda bio trajno banovan za vredjanja i ottisao sam na ts i odma sam dobio unban od strane banebobana tkd ne seri

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Nije X-ray posle turnira je nesto opsovao zato je i banovan

Ako je Joker tako mogao da dobije perm ban na main moze i on

nije bitno unban je i gotovo greska neka bila

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

[quote=“Tаkachav” post=192128]makedonska veza aiiaiaaaiaiq hahahahahah valjda je trebao dobiti unban odakle znas
ja sam pre 4 sezone valjda bio trajno banovan za vredjanja i ottisao sam na ts i odma sam dobio unban od strane banebobana tkd ne seri

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Kako lazes

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Da li si ti prvo procitao sta je ficqez napiso u nekoj temi?
MultiACC vise ne postoji kao pravilo (msm ima ga, ali vise ne kaznjava se).(Ukoliko pronadjem temu saljem ti je)
2. Ako je neko prekrsio pravilo bio bi kaznjen.
3. Ja Jannija znam od kad je bio Bridges pa nikad nisam dobio unmute ili unban.
4. Evo slika da ga nije unbanovo sa razlogom “Makedonska veza” http://prntscr.com/kh5ivu
Ne znam zasto tako mislite da bi ga unbano jer je iz Makedonije ko ja, al oke.

[quote=“samirs47” post=192151][quote=“Tаkachav” post=192128]makedonska veza aiiaiaaaiaiq hahahahahah valjda je trebao dobiti unban odakle znas
ja sam pre 4 sezone valjda bio trajno banovan za vredjanja i ottisao sam na ts i odma sam dobio unban od strane banebobana tkd ne seri

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk[/quote]Kako lazes

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]ne lazem baneta mi

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Nisam poslao sliku jer ga branim, vec hocu da bude banovan

Sta vas briga zasto je unbanovan?
Bili smo na ts i pricali smo. A to kao da sam ga unban jer je iz Makedonije nema nikakve veze. Bili su jos 2 moderatora sa mnom na ts dok smo pricali snjim. Lik je opomenut i sledeci put nece biti druge sanse.
LOCK.